Хотел "Лион" - Боровец

  • 2 047
  • 5
  •   1
Отговори
Трябват ми телефоните на този хотел - някой ако е бил там ще съм много благодарна!!!

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Хотел Lion:
Тел.: +359 7128 3000

e-mail: borovetz@hotelslion.com
            borovetz@transkapital.com

Ходила съм там само веднъж и още беше недовършен, така че нямам наблюдения като гост.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 550
Аз имам това:
телефон: +359 712 822 82
GSM: +359 888 232 064
Добро е хотелчето Peace(, но лично аз вече на планина само зимата  Laughing)

# 3
Мерси за инфото - задължена съм ви Grinning
Ако има някой още инфо за хотела като например каква е кухнята , тихо ли е ,басейна как е - ще съм адски благодарна!!!
А също има ли и детски кът наоколо ?

# 4
  • Мнения: 154
Токущо се върнахме от там.Бяхме за 2 дни.Невероятно е !Хотела е нов,не мирише на цигари и манджи!Обслужването е на ниво.Басейна е малко студен.Но това е в сравнение с този на Хотел Рила,който беше 28градуса!
Страхотна гледка има от 6-ти етаж/питай  за голямата стая с тераса/. Закуската  е на шветска маса сутрин .Дизайна на стаите е подбран с вкус. Ние платихме за 2 дни 160лв,но си заслужава!

# 5
Стаите миришат на цигарен дим, който влиза от фоайето. Подразниха ме непрекъснатите подканвания за икономии- в банята-да не се хвърлят кърпите на пода, за да се използват повече дни, в ресторанта-не включват осветлението- бяхме 170 души принудени да вечерят на мижаво -тип аварийно осветление , шведската маса не се зареждаше-който свари.Сутринта дори кафето им свърши и не заредиха.  Детски кът не видях. Басейна -приятен, но през прозорците изгледът е строителна площадка.
            Горещо - не го препоръчвам!!!

Общи условия

Активация на акаунт