AVON X

  • 11 886
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Да Пур Бланка е с лек аромат ,но мисла че за този който говорим е без пулверизатор ако това не те притесява цената му е много добра.И е  на ст.93 .Забравих да кажа че е в каталога за 9 кампания.

Сигурно за това е по-евтин, щото си няма пулверизатор.  Simple Smile

Ама нали тоалетните води по правило са по-малотрайни от парфюмите - или все пак си заслужава?  newsm78

Много е хубава тоалетната вода, но наистина е мнооооооооого нетрайна, трябва да се освежава отвреме-навреме ароматът през деня, защото още на първия час вече не се усеща Sad Едно решение са мини-ароматите, имаше и такъв Pur Blanca...преди няколко месеца имах такъв и бях много доволна, защото все пак си я обичам точно тази тоалетна водичка  Heart Eyes...

Правилно си спомням значи, че не е в 10 кампания намалението Wink

Щом е нетрайна - май не си струва?  Thinking

Какви са тези мини-аромати, по колко мл са? Дали пак ще ги има? А колко струваха? (много въпроси станаха)

# 31
  • Мнения: 2 697
Шехина, погледни в каталог 10 - новите цветове на Shine Supreme. Последния цвят - Candy Apple е наситено розовочервен. Не са ти дефектни устните, а цветовете стоят различно на различните устни. Hug

Martikana, със сигурност си права - на различните устни стои различно червилото, нормално е да е така... Simple Smile
А иначе за Candy Apple, лошото е, че някакси не е много добро качеството на снимките от каталога, а нямам вкъщи новия, та ще трябва някъде в предишните да се поровя, за да видя цвета...А наистина обърнах внимание на това, че Juicy Raspberry леко кафенее...Благодаря ти отново! Hug  bouquet

# 32
  • Мнения: 2 697
Да Пур Бланка е с лек аромат ,но мисла че за този който говорим е без пулверизатор ако това не те притесява цената му е много добра.И е  на ст.93 .Забравих да кажа че е в каталога за 9 кампания.

Сигурно за това е по-евтин, щото си няма пулверизатор.  Simple Smile

Ама нали тоалетните води по правило са по-малотрайни от парфюмите - или все пак си заслужава?  newsm78

Много е хубава тоалетната вода, но наистина е мнооооооооого нетрайна, трябва да се освежава отвреме-навреме ароматът през деня, защото още на първия час вече не се усеща Sad Едно решение са мини-ароматите, имаше и такъв Pur Blanca...преди няколко месеца имах такъв и бях много доволна, защото все пак си я обичам точно тази тоалетна водичка  Heart Eyes...

Правилно си спомням значи, че не е в 10 кампания намалението Wink

Щом е нетрайна - май не си струваThinking

Какви са тези мини-аромати, по колко мл са? Дали пак ще ги има? А колко струваха? (много въпроси станаха)

...Ами според мен, ако не ти е много любим аромат като при мен...едва ли си струва - няма пулверизатор и не е много траен (да не ме линчуват сега представителките тук, това си е мое лично мнениеSimple Smile...Иначе за мини-ароматите, по 5 мл са, представляват малко флаконче като миниатюрно парфюмче, което е концентрирано и можеш да носиш ежедневно в дамската си чанта Laughing Не знам обаче дали се предлагат във всяка една кампания, моето ми беше подарък от мама за 8 март, а като цена майка ми каза, че е около 3 лв и нещо... Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Шехина, мерси. Виждам, че и рол-он  има, и део.... ама едно е да е парфУмче все пак.  Wink

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Киса, тоалетната вода е хубава като аромат, но е най-нетрайната която съм виждала в живота си. За мен не си струва Rolling Eyes.

кажете ми всички сенки ли са мотови или има и седефени на Ейвън, държа на това и да са зелени или лилави. Може би ще си взема лилавия мус, но зеленото все още ми липсва нещо newsm78

# 35
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
кажете ми всички сенки ли са мотови или има и седефени на Ейвън,
Тъкмо ти цитирах старото питане и ти взе, че пусна ново Joy
Ако не си лъжа всички са матови. Аз съм ползвала 2 -3 от тях и бяха матови,но аз затова ги харесвам Wink.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Ако не си лъжа всички са матови. Аз съм ползвала 2 -3 от тях и бяха матови,но аз затова ги харесвам Wink.[/b]
smile3514но муса не са, нали?

# 37
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
благодаря ти за помоща katiyadjin ,но толкова отдавна не съм пускала поръчка защото се комбинирах с една приятелка и та се занимаваше с организационите неща, че сега тя като неможе понеже стана мама на 10 дни и аз се опитвам да влеза в час отново и не съм наясно с даже какъв емеил плана .В бланките пишехме само района а той е 21.Ще се наложи бързо да се ориантирам защото съвсем ще загубя ореантация.

План   Зона        Ден за поръчка           Ден за добавка     Удължен срок за      Доставка
                         на редовна бланка       по Интернет до     редовна поръчка по
                                                               10:00 ч сутринта   Интернет
E,J    020,021,022,          Неделя              Вторник             Сряда                      Събота
       031,004,027,033     Понеделник

# 38
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ако не си лъжа всички са матови. Аз съм ползвала 2 -3 от тях и бяха матови,но аз затова ги харесвам Wink.[/b]
smile3514но муса не са, нали?
Муса не съм ги пробвала, не съм ги и виждала на живо. Някой друг да сподели за тях.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Мамо Мери, благодаря за отговорите. Аз май открих моите цветове, но в друга серия - "Кадифено съвършенство" на  Perfect wear - ще чакам да изскочи примамливо предложение Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 5 828
и аз имам много въпроси по новия каталог:
- трайно ли е според вас Shine Supreme /за Шехина разбрах, но ми се ще да чуя и други мнения/?
- а за трио трио сенките какво ви е мнението? кои предпочитате тях или подхранващите на Bc? а някой да е ползвал сенки мус  Embarassed просто искам лилави и зелени сенки, но не зная от кой тип да си избера Rolling Eyes, никога не съм си вземала ейвънски и ..........
- кой фдт е подходящ за смесена кожа  Embarassed - и с това нямам почти никакъв опит, но сега са толкова на сметка, че се изкушавам много ooooh!

На мен тези червила не ми харесват, много ми лепнат устните.
Трио сенките - не знам, обаче аз си взех от К9 на стр.37 лилавите сенки Vibrant Violet, стоят точно като гримираното око до тях, блестящо-металическо, много ми харесват, сигурно и зелените са такива, но не съм ги виждала.
За фдт както момичетата са ти казали - матиращия или муса.

# 41
  • Мнения: 155
Муса е много лек , бързо се нанася и няма добра покривна способност. Кожата ми е смесена и аз съм доволна от него. Започнах вече второ бурканче от него. Трябва преди нанасянето му кожата да е добре овлажнена, иначе я чувствам опъната.  За лятото е подходящ.

# 42
a nqkoj vijdal li e novite chanti na jivo?Simple Smile dali sa hubavi? dali gi ima izlojeni v ofisa?

# 43
  • Мнения: 2 716
 #Cussing out Пиша аз обемисти отговори на всички въпроси вчера и гледам днес - нищо не е публикувано.  #Cussing out
Започвам с каквото си спомням:
1. Shine suprime -  лепкаво е, иначе се самообновява. Не помня кой питаше за цветовете. Glossy rose е бледо розово, а  Juicy raspberry е най-плътното червено от цялата серия - тъмно малиново. Ако искаш малко по-тъмен цвят, ти препоръчвам Mauvelous shine.
2. За фон дьо тена за мазна и смесена кожа - течен фон дьо тен с матиращ ефект /к9 стр 22 №1/ или лек матиращ фон дьо тен-мус /к9 стр 35 най-долу/
3. Pur Blanca - любимият ми аромат. Нежен и ненатрапчив. За лятото го препоръчвам, защото е с ниско съдържание на алкохол.
4. За сенките - триото са препоръчителни за лятото,   ВС са течни и малко или много стават на чертички при потене. 
5. Интимния спрей - той е нещо като сапун в опаковка на дезодорант. Пръскаш и отмиваш с вода. Много е удобен за пътуващи за по 2-3 дни.

# 44
извинявам се глупавия въпрос,но поръчвам от нормалния каталог.
нетната оферта с каква цел е,мога ли да поръчам и от нея нъм нормалната,
защо нещата в нея ги няма в каталога ?

Общи условия

Активация на акаунт