Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В полите на Витоша

Искам да попитам по компетентните в тази област,кои гоблени са хит в момента?Или по-точно-актуални!Искам да направя подарък на свеки-тя шие такива,но искам да и взема нещо по-оригинално,а не да се натъкна на старо моделче,което тя  вече е  ушила като девойка! Rolling EyesТа,ако някой има идея-ще съм много благодарна!И не само аз! WinkПоследните нейни творения,които ми показа,бяха "Коне на водопой" и един препускащ бял кон.
Цитирай

Все на втория етаж

Ами като отидеш в някой магазин, обикновено казват кои са новите или са на последната страница на каталозите.

А защо не я зарадваш с такъв, който за теб да е правен? В смисъл аз си свалих няколко от интернет и ги оставяш да ти го направят в някой магазин. Тоест да ти го комплектоват те по снимката и схемите?

А може и по ваша снимка да ти направят. Wink Примерно на детето.
Цитирай

В полите на Витоша

Добра идея!А от къде мога да си сваля гоблени?Благодаря ти много,Иренка!  bouquet
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

С църковната тематика се търсят много в момента!Ще потърся линк към сайт с гоблени,имах запазен линк, но нещо не го намирам!Пък и като напишеш в търсачката гоблени и ще ти излязат много сайтове-ориентировъчно да прегледаш нещо!А зависи и от предпочитанията на свеки-какво обича да шие,поогледай се у тях първо да видиш какво има ушито
Цитирай

Все на втория етаж

Тук имаше теми за гоблени. Там имаше дадени разни сайтове за гоблени. Аз от там си свалих няколко. Пробвай с търсачката и ще излязат.
Успех.
Цитирай

UK, Derby

Моята баба имаше"Коне на водопой"и мибеше казала,че било лош късмет да закачиш този гоблен защо незная.Аз сега шия Папа Йоан Павел 2.
Цитирай

В полите на Витоша

Моята баба имаше"Коне на водопой"и мибеше казала,че било лош късмет да закачиш този гоблен защо незная.Аз сега шия Папа Йоан Павел 2.
ShockedАз не съм от най-суеверните,но това ме разби!Няма да изпадам в подробности-кой и какво!Но защо носят нещастие не ти ли каза?А защо ги шият тогава?Ще ми бъде интересно да науча за тези поверия и легенди,които се носят ,между шиещите гоблени.
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

Аз пък точно обратното зная за Конете на водопой,всяка гобленарка гледа да си ги има в дома си,защото носели късмет HugПък и няма логика,едно красиво творение излязло изпод ръцете ти ,пък даже и подарено ти от друг и изработено от друг  Crossing Arms да ти носи лош късмет  Naughty не се връзвайте на такива неща  Naughty
 ето темичката за гоблените-издирих я   bouquet
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=71325.0;topicseen
« Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 08:05 от Дидка »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.