Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

кажете къде, че  у дома сме на два лагера
аз съм за Равда, съпругът ми предпочита Черноморец
четох, че плажа  в черноморец   не е от най-хубавите
хотелът в черноморец е общо за 2+2 на ден с включена закуска, обяд и вечеря 70лв. за апартамент
аз намерих в равда апартамент за 30лв. на вечер, в хотел препоръчан от майки от форума, но проблемът за татко то ни е  храната
в момента се опитвам да го убедя, че не отиваме на угояване , а на почивка и че ще си хапваме където сварим и каквото решим на момента, но дано успея
Цитирай

Abu Dhabi

аз не харесвам Черноморец, защото плажът е мноого малък/но пък с кола можете да ходите до Градина/ и е тъпкано с хора - не само на плажа, изобщо селото. Ходят предимно семейства с малки деца. Иначе е спокойно, ако отседнете в по-крайни хотели или къщи, има къде да се хапва вкусно и нескъпо.
За Равда обаче още нямам впечатления от тази година.

Цитирай

София, Бели Брези

За Черноморец не мога да кажа нищо актуално, но вчера се прибрахме от Ахелой и  ходехме до Равда на плаж на Олимпийски Надежди. Единият Равденски плаж не ми хареса, много висок бряг и към 18.00 часа слънце на плажа вече няма, сянката покрива целия плаж. На Олимпийски надежди е хубав плажа, но свободната зона е мръсна, то и тази с чадърите е така, много неподдържана история. То май по голяма част от Черноморието ни е така. Има бебешки плаж, наричам го така защото то е нещо като заливче закътано с един голям ръждясал пробит кораб. Много плитко е, на 10 метра от брега тие до колене, няма никакво вълнение, водата е бистра и топла и дребосъците се шляпуркат без де се притесняваш от вълни, дълбоко и т.н. Има и "атракции" за децата. Плуват много рибки, малки и големи, на цели групички до самия бряг и Калоян постоянно ги преследваше. Като изключим мръсотията и мърльовците, които ядат, пият и стават и заминават и си оставят мизериите на пясъка, както и множеството фасове заровени в пясъка доволна съм от почивката. За цени в Равда не мога да кажа защото така и не седнахме да вечеряме нито веднъж там, но мога да кажа колко струва 10 л. мин. вода  Девин Twisted Evil 4лв. Банкя, същата разфасовка е 2.30. Студена вода на плажа 1.5л. е 1.50лв. Но иначе цените  в заведенията ми се струваха нормални като в София . Ние лично се хранехме в рестораннта на хотела в Ахелой където бяхме и мога да кажа, че за 10-15 лв се наяждахме като прасета тримата с Калоян с пиенето, с всичко. Ами това се сещам за сега. И да не пропусна да кажа за лудницата в Равда...много народ, много нещо
Цитирай

сред деца

Да си кажа и аз. В началото на месеца бяхме в Равда за 2 дни, наистина много хора, голяма лудница, но на плаж там не сме ходили, бяхме на Слънчев бряг. Там плажа беше щогоде чист но поне водата беше кристална. Хранехме се в Равда, но малкия получи като в бонус онзи ужасен вирус с повръщането и разстройството.
Вчера се върнахме от Черноморец, там плажа наистина беше досттта малък и водата не беше от най чистите, но е много плитко и за деца наистина е супер. Заведения наистина колкото душа ти иска. Има едно на центъра с едни закачени риби на входа(забравих как се казваше), в което предлагат готвена храна (която е чудесна) на сносни цени.
Цитирай
 :naughty:po dobre v Ahtopol
http://axtopol.hit.bg/
Цитирай

София

Tинтири-минтири!
Ти да не си рекламен агент на Хахтопол?
Аз лично не съм за Равда, а Черноморец не го познавам и не мога да дам мнение.
Цитирай

sofia

Лили дай на лични повече инфо за Ахелой, плийз.
Цитирай

Paradise

ето тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104648.0
има писани коментари от мами за Черноморец;
моят също е тук
Цитирай

Все на втория етаж

На Черноморец не съм ходила. Но сега юни бяхме на почивка в Поморие и ходихме и до Равда. Центъра не е голям, вечеряхме в една готина кръчма на супер цени, а на мен лично плажа много ми хареса- платения. Пясъка беше ситен и общо взето чист.
Цитирай

Abu Dhabi

е, вече имам бегли впечатления и от Равда - почти същото е като в черноморец, само плажът е по-добър/и то северният плаж, при кораба/.
А хотелите по пътя към Несебър са просто чудни.
Цитирай
На Черноморец не съм ходила, но тази седмица се върнах от 10 дневна почивка на Равда. Повечето са похвалили северният плаж при кораба и аз съм съгласна с тях.  Цените в заведенията са нормални. Посетихме много заведения и само 2 ми харесаха - Чучура и чевермето. Там е и винаги пълно, но на обяд имат винаги готвено на цена около 2лв. и винаги е вкусно. Всеки ден менюто е различно - мусака, кебап, пълнени чушки и т.н. Пълно разочарование от пицарията-сухи пици, за сач се чака час и половин,  някаква кръчма Хъшове- тоалетната е отврат, водих малката до хотела, бистро Мери-картофено кюфте на 3-4 дни, ориз като за налагане на болен крак.
Цитирай

у нас

Определено в Равда има какво да видите. Може пеша да отидете до Несебър, то вече Равда -Несебър са свързани. Ще се насладите на хотели и хотели.............. Може и до Слънчев бряг да отскочите. А Черноморец си е едно селце. Един център и нищо
Цитирай

Стрелбище-в пряк и преносен см

Аз на Черноморец също не съм ходила,но едно от безспорните предимства на Равда е чудесното"географско положение".Самото село не е голямо и чак толкова интересно,но бързо се стига до Несебър-имаше едни хубави влакчета до там,не знам дали ги има още.Кеф ти тарапаната в Слънчев бряг или разходка до Поморие.А в същото време в Равда има прилични хотелчета на прилични цени и места за хапване където няма да те заболи корем после от сметката.Има по главната улица няколко дървени капанчета на самообслужване с добър избор от подходящи храни за по-малки деца.А пък този род заведения са подходящи ,когато малките нямат търпение да чакат сервитьори и сметки и особено за обяд.Като прибавим и новия аквапарк или там каквото е-мисля,че определено съм за Равда.
Приятна почивка,където и да изберете!!! Peace
Цитирай
Аз не харесвам и двете места, но ако някъде има гаден плаж, това е на Равда. Ако си в Черноморец, можеш да отидеш на плаж на Градина или Златната рибка. Черноморец според мен е по - добре!
Цитирай

Сливен

Определено съм за Равда.Ходихме две поредни години на Черноморец, морето беше покрито с мазут.  Влизаш във водата и ако си стъпил на някой камък си черен поне два дена
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора