Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

трябва да си купя столче , затова дайте съвет кое от двете е по -добро и устойчиво на падане от него
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=2357
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1553
и от къде в софия мога да си го купя?
благодаря предварително!!!  bouquet
Цитирай

София

първото столче какво производство е ?
Цитирай

турско
Цитирай

Варна

От тези два стола бих избрала вторият, има достатъчно инфо, за този модел тук  Peace. Предполагам, че може да го намериш във всеки един  магазин, предлагащ този тип стоки.
Цитирай

София

Пилсана се накланя назад, а това за какво е? Нали да се храни трябва, а не да се дави детето...
Град комфорт много го хвалят, не знам иначе кой е по-добър от двата..
Цитирай

Гранд комфорт-а.Но ако имаш възможност отиди до склада на Чиполино в Илиянци-с 30лв е по-евтино.
Цитирай

Пловдив

Ние сме с Бертони- Yam-Yam, много съм доволна, по-широк и удобен е от Чиполино-то, а е с 30лв по-евтин. Имам преки впечатления от Чиполино, защото племенника ми е с такъв и когато сме им на гости, малкия яде там. Бертони-то е по-удобно и на него и на мен.
Цитирай

София

Гранд комфорт-а.Но ако имаш възможност отиди до склада на Чиполино в Илиянци-с 30лв е по-евтино.

Това не е вярно! Столчето в склада струва 160 лв, скоро проверявах.
Цитирай

sofia

Е то по магазините е по-ефтино,м/у 120-148 съм го намирала
Цитирай

София

Е то по магазините е по-ефтино,м/у 120-148 съм го намирала
Аз обиколих цяла София преди месец и никъде не го намерих на таква цена /между 120 и 148/. Къде ги има? Кажи, може да си от полза на много хора
Цитирай

Sofia

Ние сме с Гранд Комфорта. Купихме го преди месец и засега е ок. Другото за пръв път го виждам и нищо не мога да кажа.
Чиполиното го поръчах в онлайн магазин на Пакостник за 140 лв + 3лв доставка Peace
Цитирай

Чудно ми е защо толкова му е скочила цената-да речем нов модел,от тази година...ама чак пък толкова newsm78 А не виждам нищо ново по него.
Цитирай

София

Здравейте, аз имам подобно като това 

Стол за хранене Chipolino ГРАНД КОМФОРТ , но на BERTONY и съм много доволна  Peace подарихани го но е много добро попадение Hug Успех
Цитирай

В центъра на Стара Загора

Пилсана ми харесва повече.Турците изпипват работите си Peace
Цитирай

Варна

Ние сме с Pilsan. Доволна съм. "На живо" мисля, че изглежда по-добре от гранд комфорта.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора