През ДЕКЕМВРИ мама все ще пее, свойто сладко бебе ще люлее!

  • 21 007
  • 270
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514









                Elichka` - 17г. - Пловдив - 1во бебе
               
               gerito  - 24г. - Варна - 2ро бебе
 



                galu - 27г. - София - 1во бебе



               milaniko - 28г. - София - 2ро бебе
               
              sessilgi - Пловдив - 1во бебе
              
              dimito - 27г. - Пловдив  1вo бебе
              
              Veneziana - София - 1во бебе
              
             VELLA  - 27г. - Пловдив - 2ро бебе




               pebble - 23г. - Видин -1вo бебе



               Jenito - 24г.- Варна - 1во бебе



              avives - 25г. - 1во бебе
             
              Dakota - 32г. - София - 1во бебе




              elitza_elitza - 30г. - София



             kara - 31г. - 2ро бебе

             iveto_p - 29г. - Варна - 2ро бебе



           Kosana - 29г. - София - 1во бебе

           Vessito - 23г. - Германия - 1во бебе



           lioni_el - 27г. - София - 1вo бебе

           selena6 - 30г.- София - 2ро бебе

           Virginity - 23г. - Варна - 1во бебе

           ajva - 25 г. - Троян - 1во бебе




           di - 26г. - Варна - 1о бебе

           pontes - 31г. - София - 1во бебе

           Freestyler - 31г. - София - 1во бебе
           
          dinka - 2о бебе




           Betty L. - 2ро бебе

           maiche - 29г. - Русе - 2ро бебе

           desidm - Хасково - 1во бебе




           Елито - 23г. - София - 1во бебе

           Sisi_77 - 29г. - Варна - 1во  бебе

           macko - 27г. - София - 1во бебе




           moneta - 21г. - Пловдив - 1во бебе

           lladybird - 29г. - София - 1во бебе




           Didda - 29г. - Варна - 1о бебе

           emsski - 25г. - София - 1во бебе

           Magenta - 33г. - Пловдив - 2о бебе

           Fiffi - 31г. - София - 1во бебе
           
           Jinjer - 27г. - Варна - 1во бебе




           alex_shu - 31г. - София - 1во бебе

           ClanG - 36г. - София - 3то бебе




           mama-shushi - 31г. - София - 1во бебе

           Net - 28г. - София - 1во бебе

 


           Nikki_Ivanova - Бургас - 1во бебе



            Gillian - 25г. - Варна - 1во бебе
           
            bisa - 1во бебе




           Tania@ - 29г. - София - 1во бебе

           bla_bla - 30г. - София - 2ро бебе

           shemet_neveroiaten - 32г. - 1во бебе

           mutsanka - 30г. - Варна - 2ро бебе





           love_83 - 23г. - Горна Оряховица - 1во бебе

           squarefeet - 32г. - София - 2ро бебе

           EASpirit -24г. - 1во бебе

           Rimini - 30г. - София - 1во бебе




           soseress - 28г. - София - 1во бебе

           Sarra - 33г. - София - 1во бебе




           Jvd - 25г. - София - 1во бебе
         
          detelini - 30г. - Кърджали - 1во бебе




           shrew - 28г. - Гърция - 1во бебе

           danielad - 29г. - София - 1во бебе

           fapua - 28г. - Добрич - 3то бебе

           V. Kuleva - 33г. - Добрич 1во бебе




           lia25 - 27г. - София - 1во бебе

           13IrA - 25г. - София - 1во бебе



           zory5rova - 26г. - София - 1во бебе

           Mama_Vlad - 26г. - Варна - 1во бебе

        

 
           witcha - 27г. - София - 1во бебе

           РалиЛД - София - 2ра бременност




           Klemy - 23г. - София - 2ро бебе

           Косе Босе - София - 1во бебе

           moonlady - 27г. - Бургас - 1во бебе

           Sesa - 1во бебе

           moli_ili - 26г. - София - 1вo бебе

           tedy_mishka - 28г. - София - първо бебе









ОЧАКВАМЕ 74  ОТ ТЯХ ЕДНА ДВОЙКА




21 18








Предишни теми :


Декемврийчета 2006г. да се преброим!
Декемврийската ни мама е голяма сладурана!
КОЗИРОГ или СТРЕЛЕЦ - бебчо ще е хубавец! - ДЕКЕМВРИ 2006!
Зимните нощи за нас ще са топли, за слънце в Декември мама се готви!
През юли ДЕКЕМВРИЙЧЕТА се обаждат с ритничета!
Декемврийско бебче не се срами,покажи на мама момче или момиче си ти!



Нашето албумче!
Потребител:decemvri
Парола:2006




Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 10:46 от shrew

# 1
  • Мнения: 333
Браво Shrew, отново си се потрудила. Желая най-много хубости да се пишат по тази темичка   bouquet.А което не е чак толкова хубаво - да го изживеем заедно  Hug . Успешна седмица на всички!

# 2
  • Мнения: 302
Браво, отново имаме страхотна темичка добре оформена Simple Smile дано само хубави неща да се пишат в нея. Браво Shrew.   bouquet
Да допълня,на 23 години съм Simple Smile
С килограмите напредвам яко  Animal Pig ... и сега даже отивам да опустоша хладилника Simple Smile
Няколко дни подред имах киселини но сега съм по добре, за пръв път ми се случва такова нещо и предполагам, че е от бремеността.
На плаж ходите ли ? Мен много ми се ходи но малко ме е страх да не стане нещо иначе така ми се плувааа... то аз ще съм като шамандура де  smile3549 , но все пак...
По въпроса за дрехите... тук във Видин има няколко магазина за бременни, но тези дрехи са меко казано отвратителни. Преди няколко дена излизах да търся гащеризон и се оказа че такива екстри много много няма, дълъг гащеризон струва 40 лв а къс 90, тия хора са спали на течение май.  Както и да е, ще си стоя вкъщи май Simple Smile
Приятен ден ви желая, отивам да  eat

# 3
  • Мнения: 333
pebble, аз лично плувам много, но не в басейн, предпочитам откритите водни пространства - релаксацията е пълна. Но това съм аз. Други може да не плуват, всеки сам с лекаря си решава. Но пък не нужно да правиш нещо, ако те е страх. Аз лично без това не мога и сега отивам, че много се заседях  smile3548

# 4
  • Мнения: 572
pebble, плуването е най-препоръчителният спорт за бременни, особено в басейн, защото е гладко и няма вълни. Натоварва еднакво всички мускули, без да има натоварване откъм килограми и напрежение за корема.

detelini, за твоя проблем - не се тревожи много, нормално е, но има решение. Вярвам в това, откакто ме излекува д-р Киперова, най-добрата нефроложка в София, от Александровска болница, както и страхотен човек. Тя ми каза, като разбра, че съм бременна, че дори и да се разболея отново, има антибиотици и за бременни, само не се тревожи и се довери на много добър нефролог, запознат достатъчно добре с пълната гама лекарства по въпроса (моята лична лекарка не се беше сетила за гамата от лекарства, които Киперова ми предписа).

shrew, слава Богу че пак си насреща, дори и само дни преди да си дойдеш в БГ, ти пак задействаш форума, благодарим ти! (ние двамата - или двете  Grinning)

# 5
  • Мнения: 535
shrew, благодаря ти, че те има - пак си сътворила чудеса за нас Hug и нека пишем само хубави неща в новата ни темичка  Simple Smile
днес, мили момичета, се навършва една година от семейния ми живот Simple Smile, затова бих искала да ви почерпя  party023    loveuuu    в деня на нашата сватба се чувствах най-щастливата жена на света и днес ми изплуват едни приятни спомени  еееееххх...
ето и някои снимки
http://pg.photos.yahoo.com/ph/diyanavk/album?.dir=45db&.src= … com/ph//my_photos
малко са разбъркани, но все не ми остава време да ги подредя
 Hug

# 6
  • Мнения: 302
Честито di пожелавам ви още много много години семейно щастие и много да се обичате.  smile3525
Мерси за почерпката  eat  badscale

Благодаря за съветите, другата седмица ще ида да поплувам Simple Smile

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 18:03 от pebble

# 7
  • Мнения: 333
Pebble, Sarra e права, че трябва да се избягват вълните обаче в язовира също няма такива и аз го предпочитам пред басейна, защото много хлорират понякога и от това ме е страх. Но отново зависи от подръжката на басейна. Абе голям кеф си е, всичко лошо си оставям във водата. Давай смело - от много чудене полза няма. Моят лекар каза нещо, което смятам за много правилно а именно " Бремеността е физиологично състояние от което не бива да се прави драма. Пази се от вредните по принцип неща". Това е. И ако нямаш някакви рискови състояния, не виждам причина да се насладиш на това страхотно преживяване плуването.
Момичета, аз нещо съм се поуплашила че почвам да наддавам и само мисля как да поизразходя малко калории. Сега мъжа ми го накарах да ми направи едно степче нали се сещате от тези дето  ги изкачваш та съм се запалила по това ама да видим, тоя глад дето ме е отпрал май няма да ми прости. Гадно ми е не за друго, а защото кожата ми е много податлива към стрии  Cry . Мажа я ама да видим.

Di, Честита Годишнина - взимам си торта докато не са дошли другите  smile3510 smile3520

# 8
  • Мнения: 302
Мерси за индформацията  Hug
На мен ми излязоха стрии по гърдите, но започнах да се мажа с едно олио и гледам започват да изчезват, но не се знае дали ще се заличат напълно, още сме едва в началото.  Wink

# 9
  • Мнения: 572
Di, мерси за почерпката, много хубава булка си!
Все така да си щастлива!

detelini, искрено и чистосърдечно ти завиждам за язовира. Майка ми всяка година ходи там за по един месец! Плува си на воля и се връща променена изцяло в София...И аз искам така, ама няма, в София ме е гнус от басейните. На морето бях на един супер чист, в една станция, но свръши...Сега тук ходя по малко на фитнес, само малко на колелото, лостове за бедрата и за гърба. Ти внимавай с калориите, играй за общо повишаване на тонуса, а не за да топиш калории.

На мен вече ми става само една пола  Rolling Eyes  и два панталона, но ако ги нося разкопчани...
Трябва да пообиколя за нови дрехи пак. Много гадно, че не може да си нося старите ми широки панталони (които всъщност са тесни, но ми бяха широчки..)

pontes, как си, пак изчезна!?

# 10
  • София
  • Мнения: 6 767
Момичета, до къде сте с качването на кг? newsm78

# 11
  • Мнения: 572
detelini, изтрии си някое съобщенийце, та да ти пратя едно

# 12
  • Мнения: 1 768
Здравейте Simple Smile
Имам един глупав въпрос.Може ли да ми кажете то4но какво представляват стриите,4е си нямам на идея.Зна4и преди време ми се появиха едни къси 4ервеникави ленти4ки на гърдите и от скоро и по корема и се 4удя това ли са стрии или не..Наподобяват вени4ки,но 4ервени и тънки. Thinking
 Wink

# 13
  • Мнения: 333
Vessito, не е глупав въпрос, а си късметлийка че не знаеш. Това което ти е излезнало са началото на стрии - когато отслабнеш и кожата се отпусне тези червени лентички ще станат бели и много силно забележими.  Мажи се отсега - всичко което омазнява кожата е добре, а най-добре са натуралните продукти като свинска мас колкото и да е гадно.стриите са по-гадни. В аптеките има много мазила също.

# 14
  • Мнения: 320
Аз имам стрии от пубертета по бедрата, дупето, гърдите и прасците! Правят впечетление само лятото като почернея....не ме плашат обаче.
Клеми, с килограмите -7, +1
Още не ми личи, че съм бременна.
Обаче от 2 дни ям като разпрана... Embarassed и, къде ще му излезе краяяяя, не знам!

А моя доктор каза - Ти не си болна, ти си бременна, ако искаш и с парашут можеш да скачаш, стига да се чувстваш добре и бебето да е добре. Е, надали ще хукнем да скачаме с парашут, ама моренцето, как да се лишим!

Общи условия

Активация на акаунт