Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 юли 2006, 14:34 ч.

Пътуване до морето с влак и две деца?

• 551
  • 5
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
 На 2- ри тръгваме с майка ми и Алекс и племенницата на море. Но няма с какво друго да идем освен с влак. Имаме билети, но ми е малко притеснено. Сега юни като ходихме с Алекс бяхме с колата, но сега и Веско и татко нямат възможност да ни закарат. Та билетите са купени и твърдо ще пътуваме. През ноща ще е, мисля, че децата ще спят, но им е за пръв път на влак и за пръв път през ноща- незнам как ще реагират...
Та има ли такива смелчаци като нас? С две деца на 2 и 3 годинки да се качат на нощтния влак и да ходят на морето? Как беше?

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 14:47 от Иренка

# 1
  • София
Нямам такъв опит, но според мен това е най-удачният вариант, след като не можете с кола да пътувате. Изморете ги хубаво децата преди това, та да могат да спинкат!

# 2
Не се безпокой - ще мине като по вода Laughing
Ние сме пътували така, но не с нощен влак, не пишеш от къде ще пътувате, но щом тръгвате през нощта, предполагам от София.
Децата, особено толкова малки, заспиват почти веднага, след като тръгне влака. А и щом имате запазени места и за тях, няма да има проблеми.
Приятно изкарване желаем Peace

# 3
  • Все на втория етаж
Не се безпокой - ще мине като по вода Laughing
Ние сме пътували така, но не с нощен влак, не пишеш от къде ще пътувате, но щом тръгвате през нощта, предполагам от София.
Децата, особено толкова малки, заспиват почти веднага, след като тръгне влака. А и щом имате запазени места и за тях, няма да има проблеми.
Приятно изкарване желаем Peace

Тръгваме от София, да. И за тях също има запазени места, да.

Мерси за пожеланието, дано нямаме проблеми.

# 4
  • София
Ние сме пътували така преди години, децата бяха на 2 и на 4. Ами да ти кажа за тях пътя беше най-лесен - спаха си през цялото време. Освен това се бяха разположили на по две седалки, защото когато се качихме нямаше други хора в купето, а после никой не пожела да ги вдигне, а и аз не се "натисках" да го правя... Не се притеснявай!

# 5
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
И аз ще пътувам с влак в петък, ама се чудя къде пътува детската количка? newsm78 Ако може някой да ми каже ще съм му много благодарна! Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт