Колко трябва да спи бебе на 1 месец?

  • 13 071
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 495
Цял ден е по боди, даже без чорапче Confused
Давам Еспумизан, давах Саб и Бейбинос, правя чайчета...нищо не става Confused
бебе на 1 м. трябва да приема 110 мг на ядене, всеки следващ месец се увеличава с по 10 мг
може и от топлото да е, разсъблечи я малко
сякаш повече трябва да спи, така ми се струва, но да не гадая
педито не се ли изказа?
Педито е в отпуск, следователно тел. не е включен Sad, за колко хранения е това 110 кг., защото аз давам 90г. за 6 хранения Rolling Eyes
110 мл на всяко хранене
6 хранения са нормална бройка
на нас педито ни казваше по колко пъти да се храним всеки месец
ама разбира се тези 110 мл не са норма някаква
сега като си помисля - рядко ги изяждаше
ако няма признаци, че остава гладен, няма проблем

# 16
  • Мнения: 481
Нашето бебе спи по цял ден и през ноща, но вечер от 8 до 11,30-12 часа не заспива нито за миг. Така сме от 1 седмица, даваме капки за колики, но нищо не помага. Иначе се кърмим на поискване и по-голямата част от това време прекарва на гърдата. Не знам какво да направя, обличам леко и кърмя когато поиска, но нещата не се променят. Sad

# 17
  • Мнения: 949
Виктор ми се будеше само като се кърмихме.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря  на всички за отговорите!  bouquet
Имаме напредък -спахме от 19ч до сега, сега се нахранихме и излапа 120г.
Започва се гледането с ей такива очи Shocked, широко отворени и любопитни. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4 195
Буболина и аз мисля че са колики,наистина, няма какво друго да е, навън спи ли ти - някои бебета спят само на вън спокойно - пробвай. пък може и да са и били малко 90 гр, знам ли.... newsm78  bouquet

# 20
Ami az q kyrmq moita beba i ne znam kolko to4no izcokva, ama pravi maratoni ot po 45min-1h na cokane. Tova ne znam dali e normalno, no q uspokoqva. Qvno i e priqtno i si po4iva za poemane na dyh i zaigravane. Na 1 mesec e i kolikite sa ujasni. Vinagi ve4e sled 9h po4va na6iq ko6mar. Reve kato za posledno i rita s kra4eta. Da ti se skysa syrceto. I cql den ne e hodila po golqma nujda. Samo prycka. Ne znam kakvo da qm ve4e za da i pomogna. Daite syvet. Ina4e e spokoina i spi po cql den, no ve4er kato q stegne koremyt.
Trqbva da spqt pone 10h mislq bebencata.

# 21
  • Мнения: 184
аз мисля че това са колики,моя бебчо беше така,почти не спеше през деня,или ако заспи трябва да е притиснат до мен за да му топля коремчето,но като наближи 3 месеца нещата се оправиха,така че не се притеснявай толкова

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Абе,мацки детето е вече почти на година Peace

# 23
  • Мнения: 2 952
другото дете , за него е питането , а въпроса е за бебе на 1 месец



Изпива ли всичките 90 и смучи ли още на празното шишенце?Ако е така пробвай да увеличиш дозата и виж дали привършва храната

Опитвай да  я  вдигаш да се оригне на средата на яденето също , не само накрая, защото започват да се гърчат и немогат да си продължат яденето ако не са се оригнали.След като  се оригне и почине малко , та дори и след 20 мин ....пак поисква ...пак и дай да си дояде.Храни я с хубави шишета , не с обикновените дето им се слепват бибероните и децата се напъват да смучат та се оморяват и се нагълтват с въздух.

# 24
  • Мнения: 2 952
виждам сега че пие по 120 ....и ние така  скочихме  рано в дозата 120
всички кризи почти отминават след 3 месец....търпение , то сега малкото не се усеща на кой свят е още.... Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 391
Ама вие наистина не четете ooooh!Вижте кога е пусната темата.

# 26
  • Мнения: 294
Ami az q kyrmq moita beba i ne znam kolko to4no izcokva, ama pravi maratoni ot po 45min-1h na cokane. Tova ne znam dali e normalno, no q uspokoqva. Qvno i e priqtno i si po4iva za poemane na dyh i zaigravane. Na 1 mesec e i kolikite sa ujasni. Vinagi ve4e sled 9h po4va na6iq ko6mar. Reve kato za posledno i rita s kra4eta. Da ti se skysa syrceto. I cql den ne e hodila po golqma nujda. Samo prycka. Ne znam kakvo da qm ve4e za da i pomogna. Daite syvet. Ina4e e spokoina i spi po cql den, no ve4er kato q stegne koremyt.
Trqbva da spqt pone 10h mislq bebencata.
Нормално е бебката на 1 месец да цока по толкова време, а за коликите също най-доброто решение е да я кърмиш като плаче вечер, независимо кога е яла. Това я успокоява ,а и пълни коремчето и спи по-добре
успех !

# 27
  • Мнения: 617
Според мен пъшкането и червенеенето са си от колики.Алекс беше по същия начин.Той също имаше дни в които по цял ден не заспиваше, но тогава корема го мъчеше много.


и аз мисля така, Калоян прави същото по цял ден и това е от колики

# 28
  • Мнения: 3 500
Абе, хора, не виждате ли, че тази тема е от преди една година. Откъде ги вадите тия теми. То на жената детето й е вече на почти годинка, а вие сте седнали да го мислите като е било на 1 месец. ooooh! ooooh! ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 138
Абе, хора, не виждате ли, че тази тема е от преди една година. Откъде ги вадите тия теми. То на жената детето й е вече на почти годинка, а вие сте седнали да го мислите като е било на 1 месец. ooooh! ooooh! ooooh!
Peace ама а де

Общи условия

Активация на акаунт