Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 юли 2006, 18:59 ч.

Отслабване с "Ecolife Shen Hua"?

• 2 449
  • 10
  •   1
Отговори
  • България
Ох, в последно време май само теми за отслабване публикувам,но в къщи това е най-болезнения проблем на мъжо. Пробва какво ли не - ама тц! Пи всякакви продукти  Thinking,ама ефектът или е краткотраен или никакъв. Почти не се храни вече.Сега ми е поръчал да ви питам за ето това:"Ecolife Shen Hua". Има ли доволни?

# 1
  • Русе-Враца
За това за пръв път чувам.А пробвали ли сте Зарсена/аз сега го пия/ или Златното чудо  newsm78

# 2
И аз не го знам какво е това. Сега съм на диетата на жена ми. Не знам каква е, ама ми харесва - може и да ядеш по време на нея Wink След две-три седмици ще пиша за резултатите.

Още по темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=117528.msg2144580#msg2144580

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 19:48 от kondev

# 3
  • България
От "Златното чудо " изпи две опаковки и се отказа. Не знам колко време трябва да се пие,за да има ефект. Той си ги следи ........Ние сме на двата полюса вкъщи - той се опитва да отслабне,а аз се мъча да пълнея някак. "Зарсена" какво е ? Доволна ли си?А като се прибере после ще пиша за това, за което ми поръча да ви питам какво  е.

# 4
  • Русе-Враца
Зарсена са едни билкови таблетки.Ами доволна съм.А хербалайф пробвалили сте?

# 5
  • София
За това за пръв път чувам.А пробвали ли сте Зарсена/аз сега го пия/ или Златното чудо  newsm78
Никакъв ефект нямах от Зарсената. По- добре Липоредукт Плюс!Миналата година свалих около 3 кг. с него, без да си променям хранителния режим. Но резултати- чак след месец.
Но отново трябва да подчертая, че няма вълшебни хапчета!

# 6
  • Русе-Враца
Липоредукт Плюс какво представлява?И колко стува?

# 7
  • Все на втория етаж

Струва 7 лв. ако са капки и около 14 май, ако са хапчета. Аз пия капките, но определено все още няма ефект, то е и рано де, пия го една седмица. Само дето мисля, че пълнея още повече. Crazy- поне кантара това показва. Blush

# 8
  • София
"ЦИТИРАМ ОТ САЙТА НА ЛИПОРЕДУКТ ПЛЮС:
""Липоредукт Плюс" е натурален продукт, съчетание от билкови екстракти и ябълков оцет, стимулиращ бързо трайното и здравословно намаляване на телесното тегло. Всяка опаковка "Липоредукт Плюс" съдържа 30 зелени капсули (стандартизиран екстракт от билките ревен, зърнастец, сена и цариче) и 30 бели капсули (ябълков оцет). Сутрин се приема по 1 бяла капсула с повече течност, вечер - по 1 зелена капсула, в продължение най-малко на 3 месеца.

Спомага за регулиране обмяната на веществата, стимулира чревната функция и подпомага храносмилането. Понижава нивото на холестерола и триглицеридите - добра профилактика при хипертония, сърдечни и мозъчни заболявания, диабет, подагра и др.

Ябълковият оцет на прах съдържа най-важните минерални вещества и микроелементи, необходими за здравето: калий, натрий, фосфор, хлор, магнезий, желязо, флуор и др. В състава му влизат и витамини, аминокиселини, ферменти, баластни вещества. Всичко това подпомага изгарянето на натрупаните в тялото мазнини и намалява телесното тегло.

Цената на опаковката е около 10 лв.  Пак казвам, че не е вълшебно, изисква се постоянство, резултатите са индивидуални.

И нека се върнем към темата-:"Ecolife Shen Hua". В последно време много го рекламират. Някой пробвал ли го е? Какво представлява? От аптеките ли се купува и колко струва? Какъв е ефекта?

# 9
В никакъв случай не си давайте парите! Ужасно вредно е на всичкото отгоре! Съдържа всички възможни забранени подсладители, оцветители, Е-та и т.н., като те предвидливо не са обявени на кутията, а само вътре на самите пликчета - т.е. трябва да се излъжеш като мен да си купиш, за да разбереш каква отрова има вътре! Най-вредното нещо, на което съм попадала досега, а съм опитала почти всичко в жанра!!! Ефектът, ако може да се нарече такъв  Thinking, е единствено диуретичен, т.е., губиш вода, а не мазнини. Close

# 10
  • София
И аз го пиех. Освен болки в главата след изпиване ми се струваше, че апетита ми се увеличава. Иначе са приятно сладки прахчета за пиене. Не купувай!!!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт