«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравословни проблеми и профилактика
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

ћнени€: 3 079
«дравейте! »мам следни€ проблем: ѕреди повече от две седмици настинах - хрема, слаба кашлица и това беше. Ќе беше сериозно. Ќо вече втора седмица вечер вдигам температура - точно 37 градуса. —поред личната - това е вирус. Ќо аз вече не съм болна - само кашл€м от време на време. ¬ъзможно ли е от вирус вече втора седмица - при това само вечер - да имам “? Ќ€кой имал ли е подобен проблем?
÷итирай

Sofia

ћнени€: 3 144
казваш, че кашл€ш "от време-на време", а други оплаквани€ имаш ли Thinking като изпот€ване(не от жегите), лесна умор€емост и др. мое мнение-виж се на рентген Peace
÷итирай

јми не - нито едно от двете. “ъкмо обратното даже - доста добре и жизнена се чувствам. —ъветът за рентген заради пневмони€ ли е? Ќе съм на€сно със симптомите на пневмони€, но не тр€бва ли да ми "свир€т" гърдите и да чувствам тежест в т€х.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 904
»ма н€какъв такъв вирус. ѕърво го изкара дъщер€ ми, после мъжът ми, сега аз съм наред...ѕродължителна суха кашлица и лека температура вечер. ћисл€, че н€ма страшно, но за да си спокойна може да се прегледаш пак.
÷итирай

¬ъпрос на гледна точка...

ћнени€: 865
јзмомента съм с такава “, но имам хрипове без да кашл€м. Ќа ренгена нищо не се вижда. ƒиагноза - бронхеолит, но “ 37,2 беше посто€нна н€колко дни а от днес ту пада ту се вдига от самосебеси #Crazy
÷итирай

¬ъпрос на гледна точка...

ћнени€: 865
јзмомента съм с такава “, но имам хрипове без да кашл€м. Ќа ренгена нищо не се вижда. ƒиагноза - бронхеолит, но “ 37,2 беше посто€нна н€колко дни а от днес ту пада ту се вдига от самосебеси #Crazy

»звини ме за правописа, но на едната ръка имам абокат и малко ми е трудно писането Sad
÷итирай

неустановено

ћнени€: 13 810
ѕреди време б€х пускала и аз такава тема.
ѕри дъщер€ ми тази странна “ продължава вече почти два месеца. ѕускахме изследвани€-    и урина- всичко е ќ . Ќапоследък засичам, че повишава “ си само вечер, а тогава уж е нормално  newsm78 ”тре сме на ”Ќ√, да видим там какво ще кажат. „е и една ваксина отложихме, докато съберем 3 дни с “ под 37... Tired
÷итирай

ћнени€: 4 358
’м, аз довечера отивам на лекар заради такава “.
ѕреди 10 дни се разбол€х - забол€ ме ухото, главата и окото от д€сната страна. ƒиагнозата беше синузит. ѕих јЅ и си мислех, че вече тр€бва да съм ок, ама... всеки ден към 16.00 часа вдигам “ от 37,0 до 37,3  Rolling Eyes ¬ечер обикновено свал€м под 37,0.
Ќе кашл€м изобщо.
÷итирай

неустановено

—или€ н€ма абсолютно нищо видно като симптом или причина, а както се оказа и изследвани€та са напълно в норма, не показват възпалителен процес.

Ќе знам дали тук е м€стото, но за да не отвар€м нова тема, ще попитам- бактериалните инфекции дават ли отражение в    ? ѕовишават ли се левкоцитите и ускор€ва ли се —”≈- то?
ƒано се включат хората с медицински познани€  Peace
÷итирай

явно не само аз поддържам такава “! ј също така €вно и повечето от вас също € вдигат само вечер. ƒобре, ако е инфекци€, не тр€бва ли да се поддържа и през останалото време? ѕон€кога ужасно ме е €д, че не съм лекар. #Cussing out

ƒимана, стискам палци при малката всичко е наред. Ѕи било чудесно, ако н€кой, който разбира от подобни проблеми, да сподели опит. ѕо отношение на бактериалните инфекции аз не знам нищо. Embarassed
÷итирай

ћнени€: 4 358
—нощи б€х на лекар. ѕравиха ми снимка, синусите са отворени, т.е. те не са причина за “. ƒнес ми пуснаха изследвани€ кръв и урина.
Ћекар€т ми не беше никак притеснен.  аза, че има хора, които в продължение на месеци вдигат такава “ без да са болни.
Ќищо не говорихме за бактериална инфекци€. —игурна съм, че ако имаше съмнени€, щеше да ми каже!
÷итирай

неустановено

“еди, радвам се, че нещата при теб върв€т добре  Hug
јз съм притеснена, защото все пак става въпрос за дете... јко съм аз- както и да е. ƒнес ми дадоха направление за друг педиатър  newsm78, който разполагал с повече направлени€ за специалисти и изследвани€, та утре сме при него. ƒа видим какво ще излезе при нас  Crazy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 428
јз така втори€ път разбрах, че съм бременна. ¬с€ка вечер вдигах температура 37,1 - 37,3 Very Happy
÷итирай

в кра€ на града

ћнени€: 4 266
јз така втори€ път разбрах, че съм бременна. ¬с€ка вечер вдигах температура 37,1 - 37,3 Very Happy
» на мен това ми хрумна  като прочетох за посто€нна “ 37градуса   Wink » аз поддържах такава следобедите и вечерите в началото на бременността ми...
÷итирай

¬арна

ћнени€: 208
’м, аз довечера отивам на лекар заради такава “.
ѕреди 10 дни се разбол€х - забол€ ме ухото, главата и окото от д€сната страна. ƒиагнозата беше синузит. ѕих јЅ и си мислех, че вече тр€бва да съм ок, ама... всеки ден към 16.00 часа вдигам “ от 37,0 до 37,3  Rolling Eyes ¬ечер обикновено свал€м под 37,0.
Ќе кашл€м изобщо.
јз съм така вече месец. » аз вече незнам от какво е. ѕърво изхвърл€х п€съци от бъбреците, после ме лепна вирусът с разстройство и ту преминава, ту се възвръща, защото имам спастичен колит, който €вно сега е обобстрен. ѕравих и чревно изследване - отрицателно.
ќбаче много ме озадачава факта как вс€ка вечер като по часовник към 18.30-19 ч. се зачерв€вам, забол€ват ме лимфните възли и вдигам “ от 37 до 37.1-2. ¬с€ка божа вечер, писна ми!  ато при това направих курс на лечение с гентамицин - ампули - 5 дни, а в момента приемам Ѕисептол по лекарско предписание.
ƒнес мисл€ да отида при ”Ќ√ да се произнесе и той, че се намъчих.  Ќе кашл€м.
’убаво е да се включи лекар относно тези въпроси с температурата.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора