дететоми реве 6том го слжа в поза за кърмене

  • 616
  • 11
  •   1
Отговори

здравеите , Blush Blush. моиа проблем е
следниа
кармиа до днес , но с сас зор детенцето мие на 3 мес.и 11д.допреди
ниаколко дена се хране6е без проблеми но сега по4на да реве в момента в
които го гу6на ,дори всеки друг като го вземе и го сложи в поза за кармене
по4ва да пи6ти.от в4ера ве4е запо4нах дасе цедиа и муго давам .голиаМА
МАКА Е.но кармата става се по малко .купих адаптирано млиако но о6те
несам го по4нала.но маи триабва от днес .!
 лесно бе6е досега.е но6но време бе6е мъка те4а от сиакаде .а наи
кофтито е 4е имам карма.
 newsm46 newsm46

# 1
  • Мнения: 79
Здравей, в момента бебето ти е в кърмаческа стачка. Не се шашкай. Не си първата, която минава през това изпитание. Ние поне доста често стачкуваме.
Кърми бебето в сънено състояние, преди и след сън, на тихо и затъмнено място, пробвай различни пози, да не е в обичайната за вас поза. Скоро този период ще отмине и всичко ще бъде както преди. Само слагай бебо колкото е възможно по-често да суче, изцеждай само в краен случай и никакво адапте Peace

# 2
Благодариа ти за пооштрението.зареждам се с търпение.

# 3
  • Мнения: 5 026
 Пробвай да смениш позата-например легнали, за да не се допирате.Може да е от горещините.А може и да стачкува.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 252
Въобще не започвай с АМ, ако искаш да го кърмиш. Прилича на кърмаческа стачка. Хвърли едно око в БИБЛИОТЕКАТА има статии по въпроса.

# 5
  • Мнения: 3 760
Кърмаческа стачка!  Wink
Наблегни на кърменето на тъмно и тихо място, в полузаспало състояние. В никакъв случай не давай адаптирано мляко!!!!
Успех!

# 6
  • Мнения: 2 614
Кърмаческа стачка, или скок в растежа!
Ще премине, не се отказвай! Явно искаш да кърмиш! Малко повече упорство и най-вече бъди спокойна, почивай по много (опитай винаги, когато бебо спи), зада може организма ти да увеличи производството на кърма (в случай, че е скок в растежа)
Успех!  bouquet
Не започвай с АМ, защото съм сигурна че ще се справите с бебо!  bouquet
П.С. Ето това е от Библиотеката за кърмаческата стачка!

# 7
  • Мнения: 2 381
И на мен на стачка ми прилича.
Аз правих така:събличахме се двете голи до кръстта и полюшквайки я кърмих, тя се унасяше и засукваше.
Не давай адапте!
Имай търпение, до няколко дни всичко ще си дойде на мястото  bouquet

# 8
БЛАГОДАРИА НА ВСИЧКИ МАМИnewsm51 smile3525 smile3541

# 9
  • Мнения: 566
Zdravei,
predi 2 sedmici i nie minahme prez tozi etap, vsqkakv opit za karmene be6e posledvan ot pla4, pri men pomogna karmeneto v legnalo polojenie kogato e sanen, ostavqh go da spi na spalnqta pri men i kakto go vidq 4e se razbujda ili saotvetno zaspiva, mu predlaga gardata, i taka se polu4ava6e. Pri nas mina za okolo 4-5 dni. Ne se otkazvai i prodaljavai da predlaga6 gardata.
uspeh i dano skoro mine tozi period

# 10
  • Варна
  • Мнения: 758
Ние това го преживяхме след като имах глупостта да се провикна малко по-рязко докато я кърмех  smile3537 . Сутрин май нямахме проблеми, но следобед и вечер беше жив ужас.
Двете неща, които действаха бяха:
1а. баща и я люлее докато се унесе
1б. аз я кърмя
1в. тя се светва какво става и започва пак да се дърпа и реве
1г. започва се пак от 1а. Simple Smile

2. кърмих я в изправено положение докато ходех из стаята (баща и каза че не съм с всичкия си и че никоя нормална майка не кърми така, но пък кой иска да е нормален  Joy)

Освен това я гушках повече (всъщност почти не я пусках). При нас мина за няколко дена. Пожелавам същия късмет и на вас.

# 11
маичици благодариа ви за коража                                                                                       ужасът свърши страх мее дасе похваля но Дани днес цука без проблем дано и утре да е така                                                                                                                          доста се измъчих но дано повече данесе повтаря newsm68 Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle smile3504  :bouquet

Общи условия

Активация на акаунт