как спят вашите деца

  • 1 378
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Във всевъзможни пози.

# 16
  • Мнения: 4 621
Във всевъзможни пози.
Peace И по корем и по гръб и надупена Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 800
Също във всевъзможни пози.

# 18
  • Мнения: 318
баткото е на 11г и основно спи настрани, но като е топло се пльоска по корем, а мъника заспива на една страна, но като заспи дълбоко и се обръща по гръб

# 19
  • Мнения: 962
На 2 месеца сме и спим по гръб и главата в страни  Wink

# 20
  • Мнения: 2 000
Пламен откакто започна да се обръща спи само по корем.

# 21
  • Мнения: 46 492
По гръб или на страни. Не съм забелязала някога да е спал по корем.

И дъщеря ми спи така  Peace

# 22
  • Мнения: 2 950
По корем

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Калина спи основно по корем, като мен.
И синът така, от както започна да се обръща сам Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 1 783
Докато е съвсем малко бечето и има опасност да повърне докато спи е добре да не се оставя по гръбче, иначе всички останали пози са без значение. Моите спяха с дупетата нагоре, но синът ми беше на дни, когато започна да се обръща и го дебнех непрекъснато да не легне по гръб.

# 25
  • Мнения: 2 957
И аз по същия начин се страхувах,когато Дени се опитваше да се обръща и да спи по корем.Даже когато се обърнеше аз отивах и го завъртах пак настрани или по гръб  Laughing Сега спи само по корем и вече не се притеснявам.Спокойно,остави го детето да спинка както му е удобно;)

# 26
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Моята девойка спи основно настрани,а много обича и по корем.Като му е удобно на бебчето нека спинка настрани.Няма от какво да се притесняваш,ако се обърне - обърне.

# 27
  • Мнения: 2 672
По гръб,разперен;по корем,със странно свити ръце и стърчащо дупе,;на една страна...изобщо-както му е удобно.

# 28
  • Мнения: 135
безобразно - както не се сеща човек.. на колена например.. с вирнато дупе.. подпряно в единия ъгъл на кошарата си.. да не продължавам!! ама, щом и харесва!!  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 1 117
Както му е удобно така спи. Като бебе Валери не обичаше да спи по корем , а сега не спи в друга поза.

Общи условия

Активация на акаунт