Пералня TAURUS?

  • 1 948
  • 8
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Ровя си аз насам-натам, избирайки пералня... Заинтригува ме пералня Таурус на много прилична цена (което ме навежда на мисълта за ниско качество например  Thinking ). Но пък си мисля и че често плащаме доста и заради марката, не толкова заради качеството. А съм много доволна от лят тиган на същата марка. Та кажете, милички, имате ли наблюдения върху такава пералня?

# 1
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
За пералня не, но имам аспиратор на същата марка.Супер е! Peace
Даже зимата като го пуснем и не сме отворили прозорец, примерно, дърпа саждите от кумина.
Така, че като съвет- купувай щом ти е харесала. Peace

# 2
  • Мнения: 3 251
В някаква друга тема бях писала за нашия фритюрник, който го купих с лееко несъгласие и недоволна от безизвестната марка. После говорихме с един познат техник на бяла техника и се оказа, че тази марка все още няма китайско производство, по-безизвестна е, но 1000 пъти е по-надеждна - стремят се да пробият на европейският пазар/испански са/ с име и качество.
Ако наистина, anomalia , тази пералня задоволява твоите изисквания за такава, не мисля, че ще е грешен избора ти!Успех и после да се похвалиш! Hug

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 16:37 от Нина

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
НЕ бих заложила на таз марка, нищо, че шефа на сервиза, който ги поддържа ми е кум Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Ние имаме балконска скара Таурус, доволна съм много.
Но за пералния -  newsm78 - не знам, май не бих рискувала Rolling Eyes

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Ние имаме балконска скара Таурус, доволна съм много.
Но за пералния -  newsm78 - не знам, май не бих рискувала Rolling Eyes
Оххх, и аз така... За нещо по-дребно хич няма да се чудя, ама все пак пералня не си купувам всеки ден я  Thinking
Май се спрях на тази
но нищо не е окончателно, още незнам дали искам електроника или обикновен механичен програматор.... чета къде ли не и в главата ми става все по-голяма каша  Embarassed

# 6
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Ние имаме мното уреди Таурус - кафемашина, сокоизстисквачка, кантари - електронен, механичен и кухненски, ютия, радиатор, духалка, апарат за кръвно налягане, и може би и нещо друго, което в момента пропускам. Доволна съм от всичко, освен това гаранцията е 3 години. За пералнята нищо не мога да кажа, но пък преди 3-4 години подарихме на свекърва ми пералня Беко, която си е съвсем наред и досега, защо пък Таурус да не е  newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 567
Ние имаме пералня със сушилня TAURUS и сме много доволни ! Малко по-стар модел е, с механичен програматор, а не с електронен, но аз така исках. Така че един глас  ЗА.

# 8
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Dedi, а шумна ли е, какъв модел е? И аз не искам сякаш някакви допълнителни екстри (като електронни програматори и дисплеи). От колко време я ползваш? Кажи повече, моля те   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт