Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 юли 2006, 23:44 ч.

Спиралата за мигли на Max Factor - Masterpiece

• 2 459
  • 26
  •   1
Отговори
Не зная дали има публикувана такава тема вече,но искам да препорчам спиралата за мигли на Max Factor - Masterpiece. Има необикновена четчица от нещо като гума и връхчетата са нагъсто.Не слепва миглите и ги удължава.Лично аз съм мн доволна.Струва около 19 лв.

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 20:26 от kopche

# 1
благодаря за препоръката. аз си имам хубави мигли и без да се мажа, тъй че 19- те лв ще си ги спестя

# 2
Има хора,които вероятно се интересуват.Щом не те интересува ,по-добре си спести подобни коментари.Опитвам се да бъда полезна и просто споделям.

# 3
  • София
Имам я и също съм доволна.Обаче още по-доволна бях от една друга спирала на MF More lashes. Следващият път пак ще се върна на нея  Peace

# 4
Има хора,които вероятно се интересуват.Щом не те интересува ,по-добре си спести подобни коментари.Опитвам се да бъда полезна и просто споделям.

напротив, много даже ме интересува. похвално е, че искаш да си полезна

# 5
  • София
Благодаря ти! И на мене си ми полезна.  Hug

# 6
  • Scotland
 Аз много и се чудя на тази спирала, но все не ми стига доверие. Имам една на Римел с гребен и е една от най-лошите ми инвестиции.  Whistling Не искам да ги прави по-дълги, а просто да не ги слепва, а да ги разделя добре.

# 7
  • София
Аз много и се чудя на тази спирала, но все не ми стига доверие. Имам една на Римел с гребен и е една от най-лошите ми инвестиции.  Whistling Не искам да ги прави по-дълги, а просто да не ги слепва, а да ги разделя добре.

Щом търсиш само подчертаване и Неслепване, значи Masterpiece ще ти хареса. Това е нейното най-добро свойство. Но за обем и удължаване мисля, че не става.
Аз имам доста дълги и гъсти мигли, и въпреки това спиралата само ми ги оцветяваше.
Не бих я купила отново.
Иначе наистина, по разделяне на миглите е номер едно! Peace

# 8
Tazi na Rimmel i az q imah.Ujasna e , vsi4ki spirali s greben4eta sa ujasni.Az imam dulgi i gusti migli poprincip, ama kato si slagah ot neq ,vse edno imam 3 kosuma.Tazi si zaslujava, naistina.

# 9
еееееееееееее,големи хвалби,голямо чудо! #CrazyТова реклама ли е,що ли? newsm78

# 10
  • София
Аз лично не бих я купила отново /писах го по-горе/ Close

# 11
Аз пък си я купих тая спирала преди месец от цум уж срок на годност беше ок
да прави ми миглите хубави обаче ми сълзят очите нещо не е читава май или аз съм по-чувствителна

# 12
Аз лично съм доволна от всичко което съм ползвала на МФ

# 13
  • тайна Майна
az li4no polzvam na LOREAL no i na MF ne sa lo6i!

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 16:08 от mani-mani

# 14
  • В.Търново
Аз лично съм доволна от всичко което съм ползвала на МФ
  Peace Peace Аз също,а визираната спирала си купувам вече за трети път Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт