Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София/Калифорния/Сан Диего

Вчера навършихме 4 месеца. От два месеца непрекъснато и текат едни плюнки и лиги от устата. Гледах й венеца - не е побелял. Тези плюнки показател ли са, че зъбките ще ни излезнат по-рано?
Цитирай

Не, няма нищо общо, това е, защото още не се е научило да си ги гълта, при нас помагаше биберон залъгалка  Smile
Цитирай

Пловдив

Не е гаранция. Ако правилно си спомням, на тази възраст започват да се плюнчат, защото не са усвоили способността да си гълтат слюнката. Малката започна на около 2 месеца да се плюнчи, но първите зъби пробиха в края на 7 месец. Повече лигавници и това е.  Laughing
Цитирай

на върха

Слюнките не са свързани с никненето на зъби. И двете ми деца се лигавеха от 3 до 6 месеца, но зъби на голямата избиха на 10 месеца, а малката още няма Mr. Green
Цитирай

Burgas

Не. Всички бебета се лигавят, то затова има и лигавници. Very Happy
Цитирай

Вн/Сф

Още доста време ще ти се лигави съкровището! Mr. Green На дъщеря ми й избиха две зъбчета на 7м. и още се плюнчи. А цялата работа почна от третия месец. Не могат да гълтат слюнката и това е! Mr. Green
Цитирай

Не мисля,че е показателно за никнене на зъби.На Хриси лигите й стигаха до петите Laughing от 3м.,а първото зъбче ни никна почти на 9м.
Цитирай

София

Няма много общо, въпреки че каот никнат зъби лигавенто е  на ниво Smile
Свиквай, поне е лято и да се наморки не е страшно Smile
Цитирай

София

Сина ми се лигавеше, докато не разбра как сам да си гълта плюнките. Бебешка работа. Неприятното беше, че всички дрешки му ставаха мокри отпред. За сметка на това дъщеря ми никога не се е лигавила.
Цитирай

София

И според мен няма връзка със зъбите. Дияна се лигавеше от кра1 на 2рия месец, 1вия зъб изби в 6тия.
Цитирай

Наско е вече на 10 месеца ,има 5 зъба и  напрекъснато ги точи едни лиги.
Незнам и аз кога ще спре това чудо.
Цитирай

Прага-Пловдив

няма нищо общо- нашето мом4енце се плюн4еше от третия месец,а първото му зъб4е порасна преди три седмици Love
Цитирай

И моят син е на 4 месеца, ситуацията е абсолютно същата Peace
Цитирай

у нас

Няма нищо общо мисля,че тогава започват да работят слюноотделящите жлези
Цитирай

Ние също много се плюнчим, но и аз съм била така
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора