Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора

Навсякъде и никъде.

Бихте ли износили дете,което не е ваше?
Пускам анкетата провокиран от следната новина:
"Аржентинец търси “корем под наем”
Аржентински бизнесмен, живеещ в Испания, търси “корем под наем”, за да му се роди дете, съобщи АФП.
40-годишният мъж дори пусна обява във всекидневника на аржентинската провинция Кордоба, в която е роден и израснал. Бизнесменът живее в Барселона от 2001 г., но често пътува до родния си град по служба.
Ергенът вече иска да си има дете, но всичките му връзки са завършвали с неуспех. Ето защо търси “красива жена на възраст между 18 и 28 години”, която да износи детето му.
Бъдещият баща е готов да позволява на майката да вижда детето и не смята да й иска пари за издръжка. Надява се двамата да се разберат “като възрастни”. Ако избраницата му е студентка, той е готов да плати следването й, ако ли пък не – ще й купи къща.
Досега мъжът е получил стотина отговора на обявата си, публикувана миналата седмица."
Цитирай

out of space

За нищо на света.
Цитирай

Варна

Определено не Naughty
Цитирай

на върха

Имаше такава тема преди известно време.
По описания начин няма да се съглася за пари. Всъщност не съм сигурна, че изобщо бих се съгласила, но хайде да речем при определени обстоятелства за някой мноооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооого близък, примерно брат ми, може би ще си помисля.
Цитирай

София

Сега мисля, че не!
Цитирай

монтана

категорично не.даже за близък човек ще ми е още по-трудно,защото ще го виждам и ще се чувствам ужасно
Цитирай

В света на мечтите

Бях на път да направя подобно нещо преди време.  Rolling EyesЗа един мнооого близък приятел. Опитваха с жена му инвитро с години. Виждах го, как страда и исках да мога да му помогна. Дори му предложих. Той, като по-умен, отказа Cool
Но за пари - не бих. Поне в живота, който сега живея Laughing
Цитирай

София

От това, което си копирал става ясно, че не е просто "износване", а жената ще бъде и родител на детето. Т.е. детето ще бъде заченато от нейна яйцеклета - има доста голяма разлика с едно 'просто' износване.

За протокола - не бих като в описания случай. Относно само 'износване' - бих се замислила ако е роднина /близък/ и ми плати за евентуална пластика после. Иначе и за себе си не бих износила в момента  Mr. Green
Цитирай

Навсякъде и никъде.

Една съседка на родителите ми е родила и дала момчето си на сестра си,която не е можела да има деца.Сега той е около 40 годишен и е запознат със ситуацията.
Една наша съседка е подмятала на мамите на площадката наскоро,та се чудех какво ли мислят жените. newsm78
Жена ми е категорично против.
Цитирай

Не, ЪПсурТ Naughty Нито с моя, нито с чужда яйцеклетка.
Цитирай

Навсякъде и никъде.

От това, което си копирал става ясно, че не е просто "износване", а жената ще бъде и родител на детето. Т.е. детето ще бъде заченато от нейна яйцеклета - има доста голяма разлика с едно 'просто' износване.

За протокола - не бих като в описания случай. Относно само 'износване' - бих се замислила ако е роднина /близък/ и ми плати за евентуална пластика после. Иначе и за себе си не бих износила в момента  Mr. Green
Това провокира въпроса ми.Питам само за износване,без да си родител.
Цитирай

Naughty Naughty Naughty
никога
Цитирай

Не бих... Но бих искала ако бях на негово място и имаше проблем за това или риск, да намеря жена, която би го износила...
Цитирай

гр. Пловдив

Не
Няма как дете което съм носила да е чуждо. Rolling Eyes
То си е мое.
Цитирай

При хората, които обичам

Не
Няма как дете което съм носила да е чуждо. Rolling Eyes
То си е мое.

и няма да го дам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 79 отговора