Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 84 отговора

Варна

на 5-ти август Деси Добрева, бившата беквокалистка от шоуто на Слави се омъжва официално във Варна.
« Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 12:15 от Хера »
Цитирай

монтана

за кого или е тайна
Цитирай

Mediterraneo

Да й честито  smile3501. Аз не мога да я понасям- визуално ми е просто  Sick
Цитирай

Русе

Браво! И за кого?
Много ми харесва като певица и визия   bouquet
Цитирай

Радвам се за нея, много скромно и свястно момиче.
Цитирай

Да й е честито!  Peace
Цитирай

Коя беше Деси? Тази,която се махна?
Цитирай

Тази сутрин имаше тема в dir.bg, но сега не мога да я намеря.
Цитирай

Варна

oмъжва се за гаджето си, с което е от няколко години. Всъщност те сключиха брак преди 1 година, тайно, сега ще има истински църковен ритуал и иху-аху
Цитирай

София

Тя не замина ли за щатите?
Цитирай

София

И за кой ще се омъжва?
Цитирай

Цитат
Деси Добрева ще се омъжва
    Бившата вокалистка на "Ку-ку бенд" Деси Добрева получила годежен пръстен с диамант от своя дългогодишен приятел Мартин навръх 24-ия си рожден ден. Бъдещият съпруг на певицата също е от Варна и е съученик на сестра й Милена. Той има малка фирма за метални орнаменти за обзавеждане. Датата на сватбата още не е уточнена, тъй като Деси скоро заминава за Бостън, където ще учи в "Бъркли" - най-престижния музикален колеж в света. Досега тя ревниво пазеше личния си живот от медиите.

Инфото е от март 2005 год.,в-к Новинар.
Цитирай

Варна

Цитат
Деси Добрева ще се омъжва
    Бившата вокалистка на "Ку-ку бенд" Деси Добрева получила годежен пръстен с диамант от своя дългогодишен приятел Мартин навръх 24-ия си рожден ден. Бъдещият съпруг на певицата също е от Варна и е съученик на сестра й Милена. Той има малка фирма за метални орнаменти за обзавеждане. Датата на сватбата още не е уточнена, тъй като Деси скоро заминава за Бостън, където ще учи в "Бъркли" - най-престижния музикален колеж в света. Досега тя ревниво пазеше личния си живот от медиите.

Инфото е от март 2005 год.,в-к Новинар.
Да,абсолютно точно е инфото,сегавече е уточнена и датата за сватбата,поканени са гостите и ..да са живи и здрави!
Цитирай

UK, Harlow/София

Laughing LaughingЕй на това казвам мил човек, браво! HugНе можеш да я понасяш, а благородно и честитиш!!!!  bouquet
Цитирай

Mediterraneo

Laughing LaughingЕй на това казвам мил човек, браво! HugНе можеш да я понасяш, а благородно и честитиш!!!!  bouquet

Моля, моля, без жлъчни подмятания! Едно няма нищо общо с другото- не я понасям визуално, но това не значи, че тя е лош човек. Просто не е мой тип жена  Very Happy А че се омъжва, си е за поздравления, защо да не й честитя?!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 84 отговора