За гъбичките по време на бременност.

  • 2 336
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 289
 Shocked Ох,малко ми е неудобно,ама да ви питам и вас.Вие имахте ли гъбички през време на бременноста?Как ги лекувахте? newsm78  Няколко гинеколози ми казаха,че по време на бременност влагалището променя киселинноста си и предразполага за появата на това неприятно усещане. Mr. GreenКазаха ми ,че е нормално за повечето бременни жени. baby_neutral Даде ми Клотримазол грем и свещички,ама.....Много е гадно.И бялото течение като,че ли стана по-обилно.Направо ме е срам да изляза някъде.А на работата не мога да вися в тоалетната постоянно  newsm45 Незнам за вас,но при мен е много неприятно.Някой знае ли нещо за Tantum Rosa? newsm12 Видях рекламата в сайта и затова реших да питам. Sick

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 17:29 от mimi_81

# 1
  • Мнения: 317
Здрасти Мими 81! Аз съм в 16 г.с. и също имам гъбички - това наистина е много често срещано , особенно при бременните . На мен ми изписаха Гинопеварил глобули - доста са ефективни . Неприятно е , ама какво да се прави !

# 2
  • Мнения: 1 289
Абе както казват не е лесно да станеш майка-болки,гъбички,нерви-оооо  Embarassed Само ме е яд ,защо мъжете не могат да имат деца,за да видят кво е,а не само да философстват.

# 3
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
от началото на бременноста до сега съм дала около 100 лева за лекарства за тия гъбички, ефект няма, като свърши лекарството и след 3 - 4 дена пак се появяват и се отказах, кофти е ама има ли смисъл да давам пари като няма ефект

# 4
  • София
  • Мнения: 189
Бих ти препоръчала да се миеш всяка вечер с отвара от лайка и малко хлебна сода. Поне няма да ти навреди newsm78

# 5
  • Мнения: 1 289
Той и доктора ми каза,че лечение няма,поне докато съм бременна.Препоръча ми само памучно бельо и да се мия на ден по няколко пъти.Да се мия добре,ама стига да съм си у нас.А като съм на работа само на мокрите кърпички разчитам.Не мога да си нося половината гардероб с мен и постоянно да се преобличам.А това с лайката сигурно още тая вечер ще го пробвам.Благодаря ви.

# 6
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Az pri parvata bremennost imah takova obilno techenie, mnogo e gadno, no uspokoitelnoto e, che kato rodih izchezna, bez nikakav problem. Globuli ne pomagaha.

Bih posavetvala da se izpolzvat ejednevni prevrazki, tova pone spestiava tzapaneto....

# 7
Спасение от гадините по време на бременността няма  Sad Появяваха ми се и докато бях бременна, и след раждането - ползвах и Клотримазол и Гинопеварил и какво ли още не - промивките със сода за хляб наистина поуспокояват малко симптомите. За да не ти е дискомфортно от течението и изтичането на лекарството през деня (по-силното течение, за което пишеш предполагам, че са остатъците от таблетките, които по принцип си изтичат цял ден) може да слагаш всекидневни дамски превръзки (ако не си се сетила за тях де). Ако състоянието ти се хронифицира и живот и здраве след раждането продължат проблемите се консултирай с гинеколога ти - има едни таблетки, които се пият еднократно и оправят нещата  Simple Smile
Поздрави и лека бременност!

# 8
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ох добри савети, ама с тоя корем да се мия по няколко пъти на ден вече ми е почти невъзможно (Бебчо направо имам чувството че го сплесквам), а от миенето ли, от тези ежедневните превеъзки ли ( които имам съмнение че ме спарват в тия жеги)  и ли и от самото течение едни такива леки сърбежи имам. ох дано мине след раждането че иначе незнам с какво да го лекувам

# 9
Ох добри савети, ама с тоя корем да се мия по няколко пъти на ден вече ми е почти невъзможно (Бебчо направо имам чувството че го сплесквам), а от миенето ли, от тези ежедневните превеъзки ли ( които имам съмнение че ме спарват в тия жеги)  и ли и от самото течение едни такива леки сърбежи имам. ох дано мине след раждането че иначе незнам с какво да го лекувам

Сърбежа се получава именно от гъбичките, а след раждане и спиране на кърменето има доста повече варианти за лекуването им, така че не го мисли още от сега  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 289
Сърбежите са от гъбичките.Като се измииеш ти олеква за известно време и после пак наново.Аз без превръзки никъде не ходя,ама файда и от тях,е поне запазват бельото.След като се измия се мажа с крема и е малко по-добре.

# 11
  • Мнения: 1 028
Мда за пущината мога вече дисертация да защитя и аз така през бременността се уредих с тях и ги лекувах със почти всички известни и не..толкова средства на медицината,като бременна-слагах вагинални"Полижинакс" и се мазах с "Певарил"/това на няколко пъти/,после като родих "Клион-Д","Низорал","Микомакс",после някакъв вагинален крем,та сега всеки месец след цикъла си вземам по една таблетка"Микомакс" за профилактика.

# 12
  • Мнения: 1 289
И на мен една гинеколожка инцидентно ми изписа Полижинакс-отидох при нея с болки и кървене,а то било от гъбичките.Като го показах на личния ми гинеколог,той изрично ми ги забрани,каза,че може чак към деветия да се ползват.Общо взето всеки лекар казва различно.

# 13
  • Мнения: 2 039
Няма спасение  ooooh!!Аз така си карам цялата бременност,Полижинаксът бе най-добрият ми приятел,включително и сега слагам до термина.Като го спра,след 2 дни става същото.Като родя се надявам да се оправя,че ужас  Sick!Но вагиналните глобули са ок,не вредят на бебо Peace Уф,едвам я трайвам вече тая бременност  ooooh! Tired!

# 14
  • Мнения: 1 289
Е,LEI,не ти остана много до раждането.Кога ти е термина?На мен Полижинакса незнам защо ми го спряха.А и в листовката четох ,че не е за бременни.И на мен ми помогна-слагах го 6 дни,но след това пак същата история. Sad

Общи условия

Активация на акаунт