«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-22 от 22 отговора

—офи€

ћнени€: 5 374
ћомичета, току-що ме зарибиха с този магазин и н€мам търпение да получа едни парички, за да понападна намалени€та. ѕонеже почти всички  марки не поддържат мо€та сегашна номераци€, се случва така, че само обикал€м покрай магазините като коте покрай салам ииии....нищо.
ћо€ близка ми каза, че там се намират много хубави нещица и за пухкавелки.........ако н€кой има инфо, мол€ да сподели.
»ли сайт да ми даде, Praynig
÷итирай

¬арна

ћнени€: 13 285
ƒа, Ѕианка е един от малкото магазини, в който можеш а намериш гол€ма номераци€ дрехи- имат различни колекции- по-младежки, по-зрели, официални, не само на марката Bianca, a и на още н€колко немски марки.ƒрехите са наистина качествени, а цените по време на намалени€- са  добри. »наче една пола е  100-150 лева.
http://www.bianca.de/
÷итирай

ћнени€: 270
купувай каквото можеш! аз съм страхотна почитателка на тази марка, даже рокл€та на абитуриентски€ ми бал беше от там, имам още 2 официални рокли и н€колко ежедневни дрешки. малко са скъпи, но при всички положени€ си заслужават парите, а и със сигурност ще намериш какъвто размер искаш и ще получиш качествена и безплатна корекци€, където (и ако) е нужно!
÷итирай

ћнени€: 270
също така имат и магазин срещу бившето американско посолство (сега май е —ервантес клуб), по посока Ўератон, при стълбичките за ротондата.
да се изфукаш като си напазаруваш! bouquet
÷итирай

sofia

ћнени€: 5 140
’ареса ми колекци€та от сайта, но мога да си представ€ какви цифри са.
јко можеш си грабни Ўаркчице нещо щом си си харесала и те влече.
÷итирай

¬арна

’ареса ми колекци€та от сайта, но мога да си представ€ какви цифри са.
јко можеш си грабни Ўаркчице нещо щом си си харесала и те влече.
Ќе знам в момента какви намалени€ има, но стигат и до 70% в кра€ на сезона.
÷итирай

ћнени€: 2 135
» аз съм гол€ма почитателка на Ѕианка.«а големите намалени€ исках да ти кажа в кра€ на сезона,ама т€ monda както винаги толкова е изчерпателна,че не остава на другите да об€сн€т туй онуй  Very Happy
÷итирай

¬арна

» аз съм гол€ма почитателка на Ѕианка.«а големите намалени€ исках да ти кажа в кра€ на сезона,ама т€ monda както винаги толкова е изчерпателна,че не остава на другите да об€сн€т туй онуй  Very Happy
≈,затова пък ще ти остав€ удоволствието да  съобщиш когато намалени€та достигнат скандалните 70%
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 3 544
малко са скъпи, но при всички положени€ си заслужават парите

«а това не съм сигурна.

със сигурност ще намериш какъвто размер искаш

“ова е в€рно Peace

ще получиш качествена и безплатна корекци€, където (и ако) е нужно!

¬ Ѕургас, корекциите се заплащат от клиента Rolling Eyes (като се има предвид цените), но ти препоръчват шивачка.

ѕреди два месеца, си купих костюм от две части (панталон и сако), за 270лв. “очно на третото обличане, панталона се съдра/разнищи точно на ръба от зад.
«анесох го при шивачката, да го спаси. “€ каза, че плата е лигав и не може да се направи нищо, понеже ще се отнеме доста от плата, като го набоде с карфица, остана дупка в плата, насто€ да направ€ рекламаци€ в магазина. »скам да отбележа, че панталона кройката му е свободна и ми стои леко свободен.
≈стествено, в магазина казаха че до сега рекламации от "този модел", не са правени. ѕлата е обработен лен, и изглежда по скоро като сатен.
ѕознайте какво ми предложи управителката: да отслабна Rolling Eyes или да се пришие колана от сакото Rolling Eyes.
ѕосле се върнах при шивачката, т€ ми каза че не за първи път клиентки на магазина ход€т при не€ да спас€ва т€хна конфекци€.
“ака, сега аз си имам в гардероба един панталон за 100лв. които може би, ако не отслабна никога н€ма да нос€.
Ќо въпреки, това шивачката, ми каза дори и да свал€ нужните килограми, понеже плата е слаб, отново ще се разнищи на това или друго м€сто по ръбовете, и тр€бва никога да не с€дам.

÷итирай

ћнени€: 2 187
» аз доста пазарувам от Ѕианка, за щастие не съм имала проблеми като тези на ћиленика, дори обратното - имам дрехи от н€колко години, които са ми омръзнали от носене, но не са мръднали. явно съм извадила късмет. Smile

“а вид€х и аз, че има намалени€ и замисл€м набег натам, снощи вл€зох в магазина на —ъборна, много стока има на 50% намаление, но нищо не харесах на пръв поглед, то аз съм и с по-особени размери в момента Smile, или поне пропорциите ми не са обичайните. ўе прескоча утре до ÷”ћ, там винаги има по-гол€м избор.

ѕоследно си купих една блуза от ¬арна и ми направи впечатление, че стоката в различните магазини е доста различна - в двата софийски, в пловдивски€, във варненски€. «ащо ли е така newsm78

ƒа не говорим, че преди 2-3 месеца влизах в магазин Ѕианка във ¬иена - съвсем пък нищо общо, е, и цените в пъти по-големи...
÷итирай

¬арна

явно съм извадила късмет. Smile
јз пък по-скоро си мисл€,че ћиленика не е имала късмет. ћного неща съм си купила от Ѕианка- поне по 2-4 на сезон и досега не съм имала никакъв проблем-нито с маериите,нито с ушиването. ќпределено сме€ да твърд€,че това е една от малкото качествени марки  конфекци€ в Ѕългари€. ¬ъв ¬арна непри€тното е, че продавачките са адски нелюбезни!
÷итирай

ћнени€: 2 187
јз пък по-скоро си мисл€,че ћиленика не е имала късмет. ћного неща съм си купила от Ѕианка- поне по 2-4 на сезон и досега не съм имала никакъв проблем-нито с маериите,нито с ушиването. ќпределено сме€ да твърд€,че това е една от малкото качествени марки  конфекци€ в Ѕългари€. ¬ъв ¬арна непри€тното е, че продавачките са адски нелюбезни!

ћоже би защото продават на различни фирми, освен Ѕианка има Tuzzi и... сега ги забравих другите, може с костюмче от тези другите да са е получила издънката.

ј за последното си адски права - чаках около 15 минути, за да благоволи н€ко€ да да дойде да ми вземе парите за блузката  Mad (б€ха си заформили купон с €дене и пиене зад едни щендери във вътрешната зала). “р€бваше в€рно да си тръгна с блузката без да плат€, ама нали са обезопасени - щеше да се опищи цели€т център и да се изложа на родна почва. Smile 
÷итирай
ћоже ли да ми кажете къде в ѕловдив има магазин на Ѕианка ?
÷итирай

Sf

ћнени€: 806
“ома неверни 35
“оку-що се връщам от там - взех си неща с по 70 % намаление, направо съм нова мадама Smile кеееф Smile ѕродавачките мили и услужливи, бе, при€тно да покиснеш час-два, докато си харесаш нещо...
ѕрепоръчвам ¬и горещо за всички да идете и да си харесате - дрехите са със страхотно качество и чудесно изпълнение!!!

÷ените на неща, които са били по 100-150 лв сега са по 39-49  Peace

ƒнес две гъркини щ€ха да събор€т пробните, които въпреки че са широки достатъчно, пак не ги събраха тези двете...
« ѕоследна редакци€: вт, 01 авг 2006, 19:15 от crossamaia »
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 374
“ома неверни 35
“оку-що се връщам от там - взех си неща с по 70 % намаление, направо съм нова мадама Smile кеееф Smile ѕродавачките мили и услужливи, бе, при€тно да покиснеш час-два, докато си харесаш нещо...
ѕрепоръчвам ¬и горещо за всички да идете и да си харесате - дрехите са със страхотно качество и чудесно изпълнение!!!

ƒнес две гъркини щ€ха да събор€т пробните, които въпреки че са широки достатъчно, пак не ги събраха тези двете...
Ќе бе, чудо мо…е, ама напрао ме заинтригува €ко. јз не съм се отказала да отидем-имам да вземам обезщетение за над 30 дни неползван отпуск. Party
÷итирай

Sf

ћнени€: 806
“ома неверни 35

Ќе бе, чудо мо…е, ама напрао ме заинтригува €ко. јз не съм се отказала да отидем-имам да вземам обезщетение за над 30 дни неползван отпуск. Party
Love ќбещала съм ти, а и вече се познавам с продавачките Smile ќх, н€мам търпение да ти се похвал€ какви неща си взех за мойто важно т€ло Smile  Love
÷итирай

Ѕургас

јз пък по-скоро си мисл€,че ћиленика не е имала късмет.

ќпределено, аз не съм извадила късмет.  остюма е на Ѕианка. »мам само едно сако от там и едно зимно велурено палтенце.

¬ Ѕургас има два магазина, стоката е различна. ќт продавачките не мога да се оплача, любезни са.

—лед тази случка, се замисл€м дали да вл€за пак там. ѕривличаме намалението и номераци€та, ко€то не мога да намер€ в друг магазин.
÷итирай

≈вропа

ћнени€: 2 928
"Ѕианка"  Peace . Ќомераци€та им - вс€каква.ћного съм доволна от покупките си от там.
’ич не се замисл€й - отивай и пазарувай  Peace
÷итирай

ћнени€: 5 261
ћиленика, къде са магазините в Ѕургас?
÷итирай

Ѕургас

ћиленика, къде са магазините в Ѕургас?

≈дини€ е в търговски€ център "“ри€" на 2ет., в л€во в дъното.
ј други€ (ох, как да ти го об€сн€), посока гарата, след х-л Ѕългари€ от л€во - магазин VIP (забравих, как му е името, пак държат високи цени), хамбургерите, кафето и след това последен по редицата е магазин "Ѕианка", входа му е точно на ъгъла.
÷итирай

ћнени€: 2 510
За редовни клиенти има и допълнителни намаления  Mr. Green
Аз отдавна не съм им клиен, но винаги съм била доволна от дрехите, които съм си купувала там.
Има всякаква номерация.
÷итирай

ацнала на едно дърво.

ћнени€: 3 072
Ќе съм пазарувала, но сайтът ми хареса. ƒрехите ми напомн€т тези на Etam.
÷итирай

¬арна

«а редовни клиенти има и допълнителни намалени€  Mr. Green
јз съм им редовен клиент, но никога не са ми правили намалени€. —игурно тр€бва да си поискам.ўе попитам  тези дни като намина.  акви са намалени€та за редовни клиенти?ƒнес си напазарувах н€кои неща и ми направи впечатление, че на  намалението имаше неща,които не ги е имало преди това на нормалните цени. явно получават от —офи€ стока ,ко€то не € е имало във ¬арнаи за намалени€та.ћного  съм доволна Laughing
« ѕоследна редакци€: чт, 03 авг 2006, 15:38 от monda »
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-22 от 22 отговора