Имам нужда от съвет за зъбобол...

  • 20 304
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 097
Роси, пак благодаря   bouquet
Сега ще си направя тетра-та, да има за утре. Благодаря и за съвета за аналгина  Wink
Дано нямаш проблем и да спинкаш добре  Grinning

# 16
  • Мнения: X
Абе,Крейзи ти още ли си ходиш с болката?Знам мила,че е гадно,ама май няма начин да мине без зъболекар...Ако те е страх,просто си спомни,че ти такъв юнак роди без да се оплачеш и веднага на крака стана...пък сега...Стискам ти палци за утре/наистина е по-
добре по хлад да те работят/ и чакам да се похвалиш,че вече не те боли.
И тетрата си я свари утре-не е хубаво да е стояла.И ако искаш като се върнеш ми пиши на ЛС,да измислим нещо да не те боли толкова...

# 17
  • Мнения: 77
  Абе майчета, чета тука, че чак 3 упойки са ви били!  #Crazy На мен като ми се наложи да ми вадят един мъдрец ми биха една инжекция в сгъвката на устата - зад мъдреца и толкова много ме боля от това, че се разтреперах на стола!!!! На вас какво ви сложиха? Аз бая време го преживявах това вадене! Мнооого ме е страх от зъболекари и по-точно от ужасните им инструмети!!!  Sick

# 18
  • Мнения: 1 097
Абе 3-те упойки са заради ревящата девойка на стола, която като малка захапа жестоко същия зъболекар от страх. Той още ме подмята по случая и ми е неудобно утре пак да има да кажа, че трябва да повтори цялата процедура  ooooh!

Кабранска, добре, че ми каза. Тъкмо стоплих вода и щях да запарвам, та да "престои" повечко  Tired
Не обещавам , кога ще пиша утре, щото не знам кой дявол ще ме подгони. Обаче ти знаеш малки тайни за спиране на болката и ще се обадя  Heart Eyes  bouquet

# 19
  • Мнения: 282
Упойката се бие точно в нерва, за да го парализира. Ако се отнася за преден зъб, се бие във венеца. Болезнено е, но много зависи от зъболекаря. Важното е, че после нищо не усещаш! А тетрата не се държи повече от 24ч и то в хладилник. Колкото до прилагането на каквото и да било обезболяващо директно в раната - не се препоръчва( особено в домашни условия), защото може да се получи възпаление, а от там още много болка!

# 20
  • Мнения: 169
Ама че лигли сте се събрали в тая тема! Като толкова ви е страх, нека ви боли... и колкото по-дълго ви е страх, толкова ПОВЕЧЕ ще боли... но не от посещението при зъболекаря, а докато се натуткате да отидете  #Crazy

Онзи ден си напипах една дупчица, записах час, отидох, половин час при зъбарката, от никаква упойка няма нужда и забравих. Голяма работа, че от нискооборотната машинка малко ти кънти в мозъка  Mr. Green Срамота, раждали жени! Ама много ви се ядосах...
 Hug

# 21
  • Мнения: X
Ей,Лале добре,че Крейзи я заболя зъб та да те видя,че си на линия...мини и към майските, че нещо хич те няма напоследък,пък ни липсваш...
Крейзи,а теб те чакам да се обадиш,какво стана,че отивам на село,и ще трябва да ме чакаш до понеделник/че там ни нет, ни покритие... Sick/

# 22
  • Мнения: 1 097
Лале, адашкееее, верно прескочи към майските да се отчетеш. Тъкмо сутринта за теб се сетих, много време не си писла как сте  Rolling Eyes

Аз днес бяяяяяхх! Ама при най-скапания хирург, дето може да се намери в целия град. Заби ми супер грубо упойката и за 1 час да ми е казал 2 думи  Rolling Eyes ...извадени с ченгел. Егаси човека  #2gunfire
Той си има компютър с нет в кабинета и рови постоянно в warez.ru, сваля mp3-ки и бичи техно в кабинета, та чак не ме чуваше като го питам нещо  #2gunfire Сложил си камера нашия и си чати в Скайп  Shocked Направо се хванах за главата...кво ли си е викал - Ох, да ми се маха тая от главата, та да си дочатя!  Rolling Eyes

Накрая си взех зъбчето  Mr. Green Много грозно нещо е, дане обяснявам, че да няма повърнали върху клавиатурата.
Мойта зъбарка се оказа много печена. По телефона я питах дали упойката ще ми пречи на кърменето и каза НЕ. Днес ме заведе до кабинета на хирурга и специално още веднъж пита, излезе и ми каза пак, няма да пречи  Heart Eyes Стана ми много кеф...  Mr. Green
Страшно благодаря на всички, които се включиха и ме успокоиха   bouquet
Другата седмица пак ще съм там, но за правене, а не на махане на зъб.

Роси, с твоя какво стана?

# 23
Лале, адашкееее, верно прескочи към майските да се отчетеш. Тъкмо сутринта за теб се сетих, много време не си писла как сте  Rolling Eyes

Аз днес бяяяяяхх! Ама при най-скапания хирург, дето може да се намери в целия град. Заби ми супер грубо упойката и за 1 час да ми е казал 2 думи  Rolling Eyes ...извадени с ченгел. Егаси човека  #2gunfire
Той си има компютър с нет в кабинета и рови постоянно в warez.ru, сваля mp3-ки и бичи техно в кабинета, та чак не ме чуваше като го питам нещо  #2gunfire Сложил си камера нашия и си чати в Скайп  Shocked Направо се хванах за главата...кво ли си е викал - Ох, да ми се маха тая от главата, та да си дочатя!  Rolling Eyes

Накрая си взех зъбчето  Mr. Green Много грозно нещо е, дане обяснявам, че да няма повърнали върху клавиатурата.
Мойта зъбарка се оказа много печена. По телефона я питах дали упойката ще ми пречи на кърменето и каза НЕ. Днес ме заведе до кабинета на хирурга и специално още веднъж пита, излезе и ми каза пак, няма да пречи  Heart Eyes Стана ми много кеф...  Mr. Green
Страшно благодаря на всички, които се включиха и ме успокоиха   bouquet
Другата седмица пак ще съм там, но за правене, а не на махане на зъб.


Роси, с твоя какво стана?

Здравей,crazybrat !
Аз просто нямам думи. Всичко се беше успокоило и днес видях останало парченце. Днес като бях за друг зъб за пломба, парченцето ми го извади без упойка и направо ми идеше да крещя. И ми каза , че освен него имало още едно останало, обаче него щяла да го извади другата седмица Просто нямам думи. Аман от прехвалени и кадърни зъболекари
Аналгина се капе със стерилен капкомер, всичко да е стерилно.
Добре че при теб всичко е минало

# 24
  • Мнения: 1 097
Днес като бях за друг зъб за пломба, парченцето ми го извади без упойка и направо ми идеше да крещя. И ми каза , че освен него имало още едно останало, обаче него щяла да го извади другата седмица
#Crazy #Crazy Егасииии!  #2gunfire Тия къде гледат, бе  newsm78
А за аналгина няма как да капна, щото ми извадиха горен зъб  Crazy

При мен се получи малко като по вицовете - отидох за един, извадиха ми друг зъб  Crazy Joy
Дано да ти извадят парчето и да нямаш повече проблеми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт