Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Някой ползвал ли е крем здраве за крака- на Арома и какви са ви впечатленията от него?  Имам впредвид не класическия крем Здраве, който си знаем от детските години- в синята кутийка, а специален за крака. Видях го в аптеката, на кутийката пише стандартните за такива кремове неща- изглажда и омекотява напуканата и загрубяла кожа на краката. Цената не е висока, тубичката е 45 ml. Мисля да го пробвам, след консултация с вас...
Цитирай

София

Имам го вкъщи. Ползвала съм го 1-2 пъти. На мен лично ми е много мазен, прекалено даже, но ако кожата на петите е много загрубяла  - помага. Мирише на камфор, но не е прекалено силна миризмата. На тази цена -  пробваш и ако не ти хареса после няма да ти е жал Smile
Цитирай

София

Благодаря, ще го пробвам. Но щом мирише, ще го прилагам само през нощта. Надявам се, че и тогава няма да прогоня домашните... Mr. Green
Цитирай

Ами аз го пробвах два пъти, още не мога да видя ефекта, не мирише чак толкова силно, няма опасност да те изведат на палатка пред дома ти Mr. Green!
Цитирай

София

Сега ще карам малко по спомен,защото не ми се търси,но една мама беше писала в някаква тема за крижите за краката,че ползва крем здраве за крака.Та тя пишеше,че маже обилно стъпалата преди тренировка във фитнеса и е много доволна.Аз не знаех,че има такъв и от тогава се каня да го потърся,но сега след тази тема-отивам след работа да питам в аптеката! Smile
Цитирай

София

Не зная за няма 1 седмица дали са ми се омекотили стъпалата,НО определено караката не ми се потят през деня!Намазвам вечер и на следващия ден никакво изпотяване!
Цитирай

Варна

Тубичката ми почти свърши. Може и да има кремове с още по-поразителен ефект, но поне като се мажа с този не ми се напукаха петите (а ходя предимно с джапанки), не са много твърди и груби.
Не знам. Във всеки случай е по-добре с какъвто и да е крем да се маже, отколкото без.

Отивам да си намажа краката.  Smile
Цитирай

Abu Dhabi

аз съм ползвала и съм доволна. Миризмата е единственото смущаващо нещо, но не е голям проблем.
Цитирай

Варна

аз съм ползвала и съм доволна. Миризмата е единственото смущаващо нещо, но не е голям проблем.

Аз не я усещам - сигурно щото съм хремава, но все пак краката са далече от носа.  Smile
Цитирай

София

Peace
Цитирай

на върха

Аз съм ползвала, но моя е в тубичка newsm78 Пак е крем здраве и пак е на Арома. Много съм доволна. Миризмата е малко остра, но мен не ме притеснява изобщо.
Цитирай

София

И аз съм много доволна от крема.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.