19 г.с. болки в корема и разстройство - ПРОБЛЕМ ???

  • 3 408
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Здравейте момичета,

В момента съм в 19 г.с. и вече втори ден изпитвам тежест в корема и от време на време леки спазми, а по-често болки долу ниско в корема като преди идване на цикъл. В същото време имам разстройство и не знам дали корема ми не реагира на нещо, което съм яла (и двамата със съпруга се самозабравихме с луканка в неделя, и двамата сме зле с разстройство...), или проблемът е по-сериозен. Случвало ли ви се е такова нещо?

Благодаря за съветите ви.

# 1
  • Мнения: 3 334
по-добре се консултирай с лекар,като се има в предвид бременността ти.Аз мисля,че може и да е върлуващия вирус !

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Летния грип е с такива признаци.Минава за 2-3 дни повечко витамин Ц

# 3
  • Мнения: 3 322
Каквото и да е - консултирай се с лекар!

# 4
При всички положения трябва да се консултирате с лекар, щом и двамата не сте добре, за да може да се установи причината - хранително натравяне или вирус. Иначе може да пиеш медицински въглен - има го на таблетки, също така са ми казвали че прахчетата Ентерол, които се дават на бебета могат да се пият и от възрастни, но незнам каква е дозировката. Мъжа ти може да пие сулфагуанидин таблетки - много добро лекарство против разтройство (ти за съжаление не можеш да пиеш от него).  Иначе болките ниско в корема може да се дължат и на спазми по червата, заради стомашното неразположение.
Бързо оздравяване и все пак ходете на лекар.

# 5
  • Мнения: 2 019
Каквото и да е - консултирай се с лекар!
Peace

# 6
  • Мнения: 132
Смекта, за разстройството, също и Ентерол, и двете са безвредни-аз ги пих преди два дни- в 20г.с.съм, и ме беше пипнал гадния вирус-ако те боли корема-остри болки и повръщане+разстройство-значи е това.Гадно е- пий и витамин С.
Желая ти леко оправяне!

Общи условия

Активация на акаунт