Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора

София

Вчера бях на зъболекар, което ми е ужасен стрес и винаги ме боли жестоко. Та вечерта седнах да си успокоявам нервичките с едно бяло вино, и както бях позамаяна от болка, лека полека, чашка по чашка се подредих много зле.  newsm40 Не ми е навик и сега на сутринта не знам на кой свят съм,  добре, че има кой да гледа детето.
Та я кажете, кой как се справя с махмурлука?  Mr. Green
Цитирай

Burgas

Клин- клин избива- с биричка. Smile
Цитирай

Алказетцер!!!
Понякога и една чашка, че поне да ти е замаяно хубаво, да не усещаш махмурлука хихи Laughing
Цитирай

Някъде там...

Клин- клин избива- с биричка. Smile
Peace Peace Peace Mr. Green
Също и с бульонче Smile
Цитирай

Спокойствие и сън Peace
Цитирай

Бира би трябвало да помогне  Laughing

Цитирай

София

Бирата май ще я пропусна, Sick по-скоро с малко супичка ще се свра в креватчето да си чета.
Цитирай

Израствам го Very Happy
Цитирай

Бирата май ще я пропусна, Sick по-скоро с малко супичка ще се свра в креватчето да си чета.

Недей я пропуска.
Настина ще те свести.
Студена такава, вкусна.
Знаеш на колко хора е помогнала в тежки моменти:)
Цитирай

Кисело мляко или айранче също много помага!  Peace
Цитирай

Махмурлук не ми се е налагало да лекувам Cool, така че съвет от личен опит не давам. Един приятел след тежка вечер пиеше чаша вода с много лед, в която е изстискал сока от един лимон. Твърдеше, че му помага...
Цитирай

Германия

Пробвайте с коктейла на Джийвс (от Удхаус), все хубави отзиви са изписани за него.
Аз махморлук нивга не съм имала, дори и след много тежко пиянство. Ама ако ме събудят рано съм недоспала, тъй че спя цял ден и после съм нов човек  Very Happy
Цитирай

Мъжът ми пие "Ибупром", аз лично никога не съм имала махмурлук, въпреки, че пия повече от него  Mr. Green
Цитирай

Майничка

С контрастни душове и леден сок (айрян). Не че ми се случва често, обикновено след повечко вино.
Но ако имам и най-малки предчувствия за тежка вечер, пия предварително "Махмурлек".
Цитирай

София, център

Тоник. Много и студен тоник. Наистина помага!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 83 отговора