Разбирате ли, когато жената симулира?

  • 11 304
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Стига бе, Вини.
Исках да кажа, че няма начин мъжът, след като е видял веднъж, да не може да различи симулацията. Нали оргазмът не е само Ах, мили...О, Ау и т.н сцени от филмите

Под видял веднъж нямах предвид цитата Mr. Green

Хахаха...абе разбрах тЪ бре..споко Laughing Peace

Само че аз пак си мисля, че няма как един мъж да разбере..освен ако не познава много добре жената...!!

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еми да. Нали, ако се познават достатъчно, няма да има нужда да се симулира. Първо, защото той знае как и второ - тя няма нужда да се прави на секс фурия...

# 17
  • Мнения: 2 978
Еми да. Нали, ако се познават достатъчно, няма да има нужда да се симулира. Първо, защото той знае как и второ - тя няма нужда да се прави на секс фурия...


Тъй де..ама ако не се познават тогаз незнам Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 451
Тогава младежа да се постарае повече, та на девойката да не и се налага да симулира  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 2 978
Тогава младежа да се постарае повече, та на девойката да не и се налага да симулира  Twisted Evil

Хм...така е..ама нали знаеш, че обикновенно първият път не винаги става така както си го мислил..Чак след това, като се поопознаят Wink...
Бая старание ще трябва да хвърли baby_neutral


# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, то умения се трупат с опит. Никой не се е родил научен Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 451
Ами не знам как е при другите, ама при мен първите пъти са били малко ... хъм... не чак толкова успешни ... Пък и от много мислене файда няма, само проблеми докарва  Simple Smile

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ако беше казал, че всичко е било О.К. нямаше и да повярвам. Добрият секс е като доброто вино - трябва му време...

# 23
  • Мнения: 1 451
Ако беше казал, че всичко е било О.К. нямаше и да повярвам. Добрият секс е като доброто вино - трябва му време...

Подписвам се отдолу  newsm10

# 24
  • Мнения: 677
дръжки-време..или се случва или не..с времето само мое да изветрее..

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 newsm65 Не чак толкова време ...

# 26
  • Мнения: 4 406

То във форума няма и такива дето изневеряват. Всичките са толерантни към свекървите си и мъжете си, но са тормозени и т.н. Въобще един форум пълен с идеални жени  Sunglasses
жени - мъченици!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
А защо една жена всъщност симулира?
Ето тук питах същото преди време: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=110584.0
Чети наред, ще ти е интересно Wink

# 28
  • Мнения: 2 672
зависи от мъжа и това дали му пука за жената Wink
преди  - като бях МОМА Simple Smile - се е случвало да симулирам.
Но мъжа ми е невъзможно да го излъжа. Той усеща като свърша / по вагиналните ми контракции - незнам има ли такъв термин  newsm78/ и тогава е и той.
За близо 4.5г. сексуален живот с него само 2-3 пъти не съм свършвала и тези пъти са през "брачният ни живот" , след раждането -от умора покрай детето  Mr. Green

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
зависи от мъжа и това дали му пука за жената Wink
преди  - като бях МОМА Simple Smile - се е случвало да симулирам.
Но мъжа ми е невъзможно да го излъжа. Той усеща като свърша / по вагиналните ми контракции - незнам има ли такъв термин  newsm78/ и тогава е и той.
За близо 4.5г. сексуален живот с него само 2-3 пъти не съм свършвала и тези пъти са през "брачният ни живот" , след раждането -от умора покрай детето  Mr. Green
Подписвам се под горното мнение. Единствената разлика е, че сме от 3 години. И 2-3 пъти ми се случи - от умора и от пиянство  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт