Генерална промяна

  • 5 030
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 739
Мисля, че и с къса и с дълга коса изглеждаш много красива! Такива промени са необходими понякога.
Точно вчера се бях навила да правя подобна промяна септември, но мъж ми каза, че ще започва отсега да си търси друга жена  Joy hahaha. Нещо ми омръзна дългата коса, искам прическа, но явно няма да стане  Rolling Eyes И няма гаранция, че след "промяната" няма да рева.

# 76
  • Мнения: 952
Честита прическа Laughing Аз също съм привърженичка на дългите коси и снимката от "вчера" ми харесва по-вече, което не означава че с късата коса не си хубава. Поздравявам те за смелостта да отрежеш дългата си коса Laughing

# 77
  • Мнения: 6 606
Честно казано и на двете си прекрасна  bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 1 654
Много хубава прическа- стилно, женствено и въпреки това и момичешко, перфектно съчетание, честито!

# 79
  • Мнения: 7 474
Честита прическа Laughing Аз също съм привърженичка на дългите коси и снимката от "вчера" ми харесва по-вече, което не означава че с късата коса не си хубава. Поздравявам те за смелостта да отрежеш дългата си коса Laughing

И аз така мисля! Peace

# 80
  • Мнения: 4 371
Благодаря ви за хубавите думи  newsm56 4470

Мисля, че и с къса и с дълга коса изглеждаш много красива! Такива промени са необходими понякога.
Точно вчера се бях навила да правя подобна промяна септември, но мъж ми каза, че ще започва отсега да си търси друга жена  Joy hahaha. Нещо ми омръзна дългата коса, искам прическа, но явно няма да стане  Rolling Eyes И няма гаранция, че след "промяната" няма да рева.


Аз за това на моя мъж не му казах, а направо го изненадах Grinning

# 81
  • Мнения: 7 474
А твоя мъж как прие промяната? Позна ли те? Laughing

# 82
  • Мнения: 4 371
Ха ха, беше много смешно. Засече ме с поглед, обърна се на другата страна, защото разговаряше с някакви хора, обаче му стигна до мозъка какво е видял и се обърна светкавично с увиснало чене към мен hahaha
Хареса ме(или поне така каза), а после ме попита защо съм си отрязала косата Simple Smile
Вече свикна според мен newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 10 285
Браво Дуци! Хубава промяна, на хубав човек всичко му отива  Mr. Green


Ама аз пак да си кажа, че с тъмна коса най те харесвам  Embarassed

# 84
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Честита прическа,отива ти,изглеждаш по-зряла обаче.С дълга коса имаш едно такова миловидно детско излъчване,което много ми харесва.Важното е ти да се чувстваш добре.

# 85
  • София
  • Мнения: 18 679
Красива си HugИзглеждаш по-голяма някак си...по-изискана...Аз иначе по-те харесвах Blush

# 86
  • Мнения: 2 923
много ти отива новата прическа:)
Преди 8-9 г и аз направих такава промяна. Всъщност прическата беше същата, а и годините ми трябва да са били като твоите.  Съпругът ми не беше предизвестен и след първоначалния шок горе-долу ме прие, но много се дразнеше, когато ми казваха ,че ми отива страшно и започна да се заяжда с мен:) Т.е . не можа да преживее факта , че от сладко момиче се превърнах в жена, която с цялата си визия казва "Аз съм тук ,а на теб ,ако не ти харесва мръдни се от пътя ми"Simple Smile

Освен ,че ти отива прическата мисля ,че самата ти си доволна от промяната,а това май си и търсила решавайки се да смениш коренно имиджа си.Simple Smile

# 87
  • Мнения: 2 672
"Вчера" - ми е по-младежко
"Днес" - по-като зряла жена
 Peace

# 88
  • Мнения: 4 371
Освен ,че ти отива прическата мисля ,че самата ти си доволна от промяната,а това май си и търсила решавайки се да смениш коренно имиджа си.Simple Smile

Абсолютно правилно мислиш  Grinning
Хич и не ми липсва онази четина Mr. Green За една секунда не съм съжалила Crazy

# 89
  • Мнения: 1 391
честито!!!! много си ми сладка!
 Hugи преди много си ме кефише де, ама всъщност все си убава  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт