POWER VAC CYCLONE - новата прахосмукачка на ВС Телешоп

  • 3 009
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
http://www.teleshop.bg/detail.php?item=111&PHPSESSID=62791be … 26a0824ad8df70854 - ето я, и по ТВ тече рекламата. Звучи ми много добре - ползва ли я вече някой. Мечтая си за такава прахосмукачка - лека и постоянно да ми е под ръка. Ще ходя да я видя на живо.

# 1
  • София
  • Мнения: 268
И на мен ми се струва добре, но по принцип съм подозрително настроена към всичко, що се продава чрез телевизионна реклама. Освен това - не е ли малка мощността от 900 w. Какъв е гаранционния срок? Хубаво би било да чуем отзиви от някой, който я е ползвал

# 2
  • Мнения: 10 758
Уф, и аз гледах рекламата и май се зарибих, ама все нямам вяра на телевизионните реклами.Дано някой, който се е сдобил с нея, да изкаже мнение.

# 3
  • Мнения: 2 323
Ходих да я видя...не е от най-качествената пластмаса - от тази лъскавата, която ми се струва чуплива....сигурно не е, ама така изглежда. Иначе не е лоша... Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 205
малко са им просташки нещата,поразходи се по магазините,ще си намериш по-здрав и по-готин циклон

# 5
  • Мнения: 2 323
малко са им просташки нещата,поразходи се по магазините,ще си намериш по-здрав и по-готин циклон

10х, видях Електролукс за 220 лв Twisted Evil мерси, не е моя циклон  Laughing

# 6
  • Мнения: 205
малко са им просташки нещата,поразходи се по магазините,ще си намериш по-здрав и по-готин циклон

10х, видях Електролукс за 220 лв Twisted Evil мерси, не е моя циклон  Laughing

е не говоря чак за такава сума Sick

# 7
Не се подлъгвайте!Аз изгорях - пълен боклук е !!!Гоним се с една пуканка по целия апартамент и не ще да я смукне и това е!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт