искам искам толкова много да съм бременна

  • 2 903
  • 30
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 150
Искам толкова много да съм бременна, че............... чак ме боли.
Здравейте момичета Simple Smile и преди не бях от най-активините писателки, но ви четях редовно и ето ме отново тук Sad бях при отчетните до 11 май когато преживях нещо ужасно /може и някоя от вас да е чела писах в "Родители преживели загуба"/. Няма да обяснявам какво точно преживях, само се надявам да е запоследно и скоро да съм отново бременна.
Странно е че въпреки дългата ми бременност ми препоръчаха 3 месеца почивка, въпреки че четох тук че се препоръчват поне 6м. Дано и 3 са ми достатъчни Simple Smile но за сега съм при вас и се надявам всички ние скоро да се похвалим с 2 щастливи чертички.
Ами това е

# 1
  • Мнения: 1 205
Пожелавам ти желанието ти скоро да стане реалност и този път всичко да мине безпроблемно Hug

# 2
  • Мнения: 7 474
 Praynig Дано всичко мине по най-добрия за теб начин и скоро гушкаш бебе!!! Praynig

# 3
  • Мнения: 514
Пожелавам ти скоро да ни се похвалиш с добри новини!

# 4
  • Мнения: 1 420
Каквото се е случило остави в миналото. Мисли позитивно и ти пожелавам скоро да се похвалиш с хубавата бебешка новина  Wink

# 5
  • Мнения: 1 409
mimiksim,стискам палци за скорошно сбъдване на мечтата ти  Praynig   
 

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
От цялата си душа и аз се моля съвсем скоро и ти да се похвалиш с хубавата новина stork-boy , и освен теб и всички в този форум се похвалим защото това е едно щастие което всички трябва да изживеем по "няколко пъти" /кой колкото пожелае и има сили/.   Praynig stork-boy preggo

# 7
  • Мнения: 200
Пожелавам ти  желанието ти много скоро да се сбъдне и да се похвалиш с хубава новина   Praynig  Hug   bouquet !

# 8
  • Мнения: 1 004
  Sad
Дано никога повече не ти се случват такива неща и на никой от нас също.
Дано скоро се похвалиш с бебче newsm10

# 9
  • Мнения: 498
Здравей Мимиксим, не зная какво ти се е случило , но  съм сигурна че е ужасно и травмиращо , за което искрено съжалявам .Надявам се при теб нещата да се развият в  положителна насока и в най-скоро време да си щастлива майка. Hug , НО мисля че трябва да изчакаш 6 месеца. Не бързай , по - добре да не рискуваш. Прегръдка и Успех.

# 10
  • Мнения: 35
И аз ти стискам палци и не само на теб а на всички които искат да си имат рожба.Според мен не се притеснявай за краткия период от три месеца според мен те са достатъчни аз също преживях аборт в 4 месец и се пазихме 6 месеца след това до тези 6 месеца с цикъла ми всичко беше ок и след като минаха получих някакво хормонално нарушение и много ми закъснява а докато ми дойде то са мъки та сега правя разни изследвания  и редом с тях правим опити за забременяване но уви.Така че ако при теб всичко е ок просто действайте.Когато аз бях в болницата за да правя аборт заедно с мен една позната роди мъртво бебе знам че звучи ужасно но хубавото е че преди месец роди жива и здрава дъщеричка за което много се радвам та с този пример исках да ти кажа че не времето е важно а това как се чувстваш и дали сцикъла ти всичко е  ок.

# 11
  • Мнения: 35
Според мен не брой месеците а се опитай да не ги усещаш как минават за да не си навлечеш беля от стреса.

# 12
  • Мнения: 39
здравейте момичета, аз съм сравнително от скоро с вас но ми се струва , че ни мъчат едни и същи  проблеми. Моля, посъветваите ме - какво да правя? 2004 имах извънматочна , 2005 с радост установих ,че чертичките са две но уви 2006 - януари вече в осмия месец уж всичко с бебчо беше добре  и вдигнах високо кръвно и го загубихме/ беше ужасен кошмар /от тогава по доктори , иследвания и т.н. един ми казва да не бързаме друг казва правете опити от сега .И в краина смедка не знам какво да правя. И дали този път всичко ,ще бъде наред,. Няма да можем да го преживеем отново.

# 13
  • Мнения: 51
миличка, аз преживях една загуба, от октомври миналата година, едва сега се поуспокоих, месеци наред плачех, тъгувах, бях оставила мъката и отчаянието да ме завладеят, сега опитваме, но не става, отрицателни тестове, пак разочарование, пак болка, накрая реших да спра с опитите за бебе, този месец имах много работа, не мислех за бебета и така се поуспокоих. Истината е, че не трябва да мислим все за това, трябва да гледаме ведро на живота, да се радваме на хубавите неща в него, а бебетата ще дойдат, когато най не ги очакваме. Трябва да сме позитивни. Знам, че е трудно, но трябва да се опиташ да го забравиш, да мислиш за други, хубави неща и всичко ще си дойде на мястото. Успех, миличка.

# 14
  • Мнения: 2 120
Вярвам, че след всяко разочарование идва голямото щастие. Късмет при нас. Hug

Общи условия

Активация на акаунт