Използват ли ви за биберона?

  • 1 250
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Нашата госпожица се прави на много важна. Вечер спи без проблем, навън също, но на обедния сън се изхитрява. Първо заспива за 40 минути и така като аз също искам да си подремна а и мъжо, та я вземам при нас в леглото и и давам да сукне малко и заспива. НО след това използва гърдата ми за биберона. И ме държи и за блузата да не избягам. Ни мога да се обърна на една страна ни да спя като хората. Само за малко да си освободя гърдата и започва пак да я търси. А вашите бебоци шравят ли така и как ги отказахте?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 254
Ползват ме, и още как! Не само на обедния сън, ами и на нощния. Аз вече спя по цици и дори не помня кога му давам да суче и кога не. Той сам си се обслужва.
Аз съм свикнала да спя така. Обръщам се на една страна и той си суче.
Мисля че отвикване няма, свиквай с ролята на биберон  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 503
И аз съм биберон на обед,вечер и на всяко спане вкъщи newsm78.Даже не иска и биба вече Thinking

# 3
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
Ползва ме и още как Crazy Особено рано сутрин,когато на мен най-много ми се спи,ми спинка по циците...и залъгалка не щем. Thinking

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И мен ме ползва за биберон. Вече дори не се събличам пред нея, защото види ли цица, надава вой до небесата и не млъква, докато не посуче малко. Приспива се само на гърда и става все по-зле. Отказа залъгалката преди месец. Давайте идеи как да я откажа да ме използва. Понякога дори започват да ме болят зърната от дългото сучене.

# 5
  • Мнения: 657
Понякога ме използва за биберон

# 6
  • Мнения: 1 878
И при нас го имаше този момент и отмина, но аз съм се дръпвала когато усетя подобно нахалство  Mr. Green и така постепенно се оттучи да ме ползва за залагалка, но се научи да си смуче палеца Rolling Eyes - та ти си реши - едно от двете  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 601
    Joy най-редовно Joy-явно това е разпространено при всички кърмачета

# 8
  • София
  • Мнения: 3 648
Мда и ние така - на следобедното спане се буди поне 2 пъти да си посуче  -  панякога просто дръпва два пъти и пак заспива!

# 9
  • Мнения: 5 026
 И при нас се случва  само когато се кърмим легнали. Но аз му хванах цаката- слагам бибата му някъде до мен и като видя,че заспива се отдръпвам леко и бързо бутам бибата  Grinning

# 10
  • Мнения: 922
Въпреки, че не кърмя легнала, моята Деничка много обича да ме използва като биба-залъгалка...
Особено, когато сме на гости и е по-нервна - задължително иска да сучи почти постоянно...
А пък преди заспиване, то си е ритуал - да ме "мляска", за да се преспи
.. Вече дори не се събличам пред нея, защото види ли ...
Същата работа сме и ние... дори по сутиен да съм, пак започва рев
Успех и поздрави Grinning

# 11
  • Мнения: 2 309
Ползва ме за биберон денем, нощем...когато си поиска. ако реша и аз да поспя малко, това е начина иначе се буди на секундата.

# 12
  • Мнения: 3 457
абсолютно,само че го взимам на ръсе тои си суче и спи а аз вися на компа Mr. Greenи така от 13 до 17 часа Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 804
Понякога ме използва за биберон
Но аз не я търпя избутвам я и и обръщам гръб .

# 14
  • Мнения: 422
Денонощно Joy Ако мога се изнизвам на пръсти ...ако не чакам да се наспи ..или заспивам и аз Laughing Нощем незнам вече кога го кърмя и кога не, и ние сме на самообслужване newsm10

Общи условия

Активация на акаунт