Ето такива реклами правят в Пловдив

  • 1 363
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 614
Миналата сезмица бях в Пловдив и видях на 2 места на Цариградско шосе ето тази реклама:



Ето я и тук , в случай, че не се вижда!

Поздравявам Ви всички за добрата организация на събитията! Hug

П.С. Бу, ще можеш ли да качиш снимки от изложбата? Така съжалявам, че се наложи по-рано да си тръгна и няма да мога да я видя на живо!

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 09:17 от правда_z

# 1
  • София
  • Мнения: 12 221
    Да и аз съм я виждала като пътувах до Пловдив. Много е готина  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 760
Рекламата е стара -от преди две-три години, но всеки й се кефи, независимо от пол, възраст и образование  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 097
аз не виждам снимката  Sad
Даже като я изкарам в отделен прозорез... newsm78

# 4
  • Мнения: 601
аз не виждам снимката  Sad
Даже като я изкарам в отделен прозорез... newsm78
И аз така,а иначе супер ми е любопитно за коя реклама иде реч,миналата година завърших в Пловдив и не може да  съм я пропуснала Thinking

# 5
  • Мнения: 1 097
Ето я и тук , в случай, че не се вижда!
Пак не я виждам  Sad

# 6
  • Мнения: X
понеже и на мен не ми се этвори,ще ви я разкажа-снимка на дете което суче и надпис обясняващ че естественото напояване е най-добро/рекламата е на напоителни системи за капково напояване/малко ми е художествен преразказа,ама всеки път като минем оттам се каня да я снимам и сега направо ме хвана яд...

# 7
  • Мнения: 1 097
Ааа ,сетих се! Този болборд съм го виждала по пътя между Пазарджик и Пловдив още преди да си помисля да имам дете  Grinning Оттогава ми се е набил в съзнанието и стане ли дума за поливане, напояване или маркучи - все тази реклама ми излиза в съзнанието  Heart Eyes
Кабранска - благодаря ти   bouquet Както винаги - пак си страшно услужлива  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 047
  Снимките още не се виждат, но рекламата е на границата между идейност и смехория.

# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Отново не се виждат снимките, но рекламата я има доста отдавна наистина.

# 10
  • Мнения: 11 003
Нищо не се вижда, линкът също не се отваря Sad
За коя реклама става въпрос?

# 11
  • Мнения: 1 272
Рекламата е добра реклама на кърменето  newsm10

# 12
  • Мнения: 1 503
Абе да не става дума за една реклам,а за капково напояване със снимката на сучещо ококорено бебе???

# 13
  • Мнения: 422
Доколкото разбрах за същата става въпрос,много е хубава Grinning

# 14
  • Мнения: 2 614
Този път я сложих в бг-фото, дано този път да я видите!
Ето я

Общи условия

Активация на акаунт