Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

100% всяка е чувала това изказване. И тъй като не мога да си обясня как така се уморява човек от чистия въздух- разчитам на вас. Какво означава това изказване? Има и друго необяснимо за мен - да съберем слънце за зимата?
Цитирай

Аз си имам мои обяснения, дали е така, не знам  Very Happy

За умората от чистия въздух- защото ако направиш една разходка в планината, колкото по-високо се качваш, толкова по-малко кислород има и в един момент си се отдалечила от мърсотията на града, уж си на чист въздух, а ти се врътва главата, заради липсата на кислород  Crazy

За слънцето и зимата- градски легенди за полезността на тена, вече е доказано, че е вреден  Naughty
« Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 00:42 от Никол »
Цитирай

За слънцето и зимата- снегът отразява лъчите и неколкократно увеличава силата им, ако отидеш на ски, ще изгориш 100%, затова задължително- слънцезащитен и очила!

Да не си на бира?  Mr. Green 35

За слънцето и зимата съм чувала, че лятото колкото повече слънце събираш, разибрай печеш се, толкова по-малка вероятност да боледуваш зимата  newsm78
Цитирай

на върха

Ахъм, точно така е. На колкото по- голяма надморска височина се изкачваш, толкова по- разреден става въздуха и толкова по- лесно се уморяваш. Самото ходене и на мръсен въздух да е, ако катериш 2 часа, пак си е уморително.
« Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 08:19 от Luluto »
Цитирай

Още една жертва на бирата  Mr. Green
Цитирай

Хахаха  35 май ми е време да спя  ooooh!

Сега ще редактирам, докато още мога  Mr. Green

Luluto и ти като мен  35
Цитирай

на върха

Ква бира бе хора, аз снощи спях и пишех 35 Всъщност водеше се че си доработвам, ама ей го на ерузултата hahaha
Цитирай

София

За мен този израз е метафора. Когато съм била дълго време на планина и ми е омръзнало от мързелуване съм го използвала. За събирането на слънце за зимата ми е мако смешно. Все едно сме на батерии и ако не сме дълго на слънце през лятото, зимата ще ни се изтощят hahaha А и както Никол каза събирането на слънце за зимата не винаги е полезно.
Цитирай

Пловдив

В момента толкова ми липсва, така съм зажадняла да се разходя някъде сред наистина ЧИСТ въздух, че нека да ми говорят за умора от чистия въздух Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.