Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В най - красивата къща на света с двете ми маймунки !

здравейте!
някой знае ли, дали противозачатъчните могат да се почнат няколко дни преди да ти дайде цикълът? според описанието в опаковката по този начин може да се регулира датата на следващото кървене, но не съм достатъчно запозната с подробностите, а и това ще ми бъде първата опаковка.
който има опит с подобнен казус да пише!
мерси предварително.
Цитирай

При хората, които обичам

Първата опаковка се започва с първия ден на цикъла. При следващите опаковки вече можеш да си изместваш датата.  Това го пише в листовката. Там много подробно е обяснено. Аз съм го правила само веднъж - на единия ден ми свърши опаковката, а на другия започнах нова. После 37дни чаках цикъл...Няма да го направя пак.
Цитирай

най-хубавото място

Първата опаковка се започва с първия ден на цикъла. При следващите опаковки вече можеш да си изместваш датата.  Това го пише в листовката. Там много подробно е обяснено. Аз съм го правила само веднъж - на единия ден ми свърши опаковката, а на другия започнах нова. После 37дни чаках цикъл...Няма да го направя пак.
или на първия или на 3-ия ден от цикъла
Цитирай

София

Първата опаковка се започва с първия ден на цикъла. При следващите опаковки вече можеш да си изместваш датата.  Това го пише в листовката. Там много подробно е обяснено.
Peace
Цитирай

Вече с постоянно местожителство на село...

Консултирай се с лекар за хапчетата и кои ще са най-добри за теб и как да ги пиеш щом искаш да си определиш следващата дата  Rolling Eyes
Цитирай

Varna

От първия ден на цикъла се започва.
Цитирай

Varna

Зависи от хапчетата, стриктно следвай инструкциите от опаковката или се консултирай с лекар  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.