Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 182 отговора

Аз да си призная.. Embarassed..понякога не!Домързява ме и така си лягам ,а на сутринта ми е кофти и все си казвам,че е за последно Rolling EyesПък и незнам доколко е вреден newsm78?
Вие стриктни ли сте?
Цитирай

София

Никога не си лягам с грим независимо кога си лягам Naughty
Цитирай

Винаги!
Предпочитам да не се гримирам, отколкото да си легна с грим  Shocked
Цитирай

Burgas

Винаги го свалям.
Цитирай

Пловдив

Peace
Цитирай

Браво на вас LaughingСамо аз ли мързел се извъдих ?Mr. GreenВземам си бележка-веднага!!! Naughty 35
Цитирай

И мен ме домързява понякога, но гледам поне на сутринта да наваксам и тогава се почва едно дългоооо почистване със скраб за лице, тоалетно мляко, тоник и накрая крем SmileЕми така е, който не си почиства лицето вечер Crazy
Цитирай

София,Драгалевци

Винаги си почиствам лицето с измиващ гел,слагам тоник и крем.Винаги и независимо от всичко.
Цитирай

Cтраната на лалетата...

99.5% си го свалям Peace
Цитирай

Варна

И аз винаги го свалям  Peace

Майка ми една вечер не си е свалила грима и на сутринта не е могла да си отвори очите. От тогава до ден днешен не пропуска дори и червилото си да махне  Rolling Eyes
Цитирай

Света Троица

Свалям го иначе се чувствам мръсна и все едо съм с маска, която ме стяга. Случвало ми се е естествено да не го сваля, но изключително рядко.  Blush
Цитирай

BG

Винаги си почиствам лицето преди лягане, независимо колко малко грим съм ползвала през деня.
Цитирай

Gabrovo - Sofia

Предпочитам да не се гримирам, отколкото да си легна с грим   newsm78
Цитирай

В.Търново

Случвало ми се е да не се разгримирам само в ония,студентски години Mr. Green,когато съм се прибирала в ранни зори и хич не съм имала сили да си свалям грима Laughing
  Но това беше отдавна Wink-на въпроса-да,винаги си свалям грима,независимо колко ми се спи и кога съм се прибрала Peace
Цитирай

Винаги!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 182 отговора