Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета, имам въпросче за тестовете за овулация. След като от известно време решихме, че искаме бебе, почнахме по-сериозно с опитите. Тъй като се съмнявах, че ще уцелим момента си взех тестове за овулация Clearplan. Цикълът ми е 29 дни, за последно беше на 17.07. На 28.07 започнах с тестовете, а на 30 беше положителен. Правихме бебе на 30.07 и 31.07, но снощи не успяхме, защото мъжът ме замина комендировка. Та въпросът ми е - има ли шанс да сме "свършили" работа?
Благодаря ви и хубав ден Smile
Цитирай

Стара Загора

Едно хвърляне на боб ще свърши работа Mr. Green
Винаги има шанс да сте направили бебето. Правете секс и не мислете за бебо.
Цитирай

Бургас

Как ми се дояде боб пък на мен! Отивам да забъркам един! Smile
Винаги има шанс! Smile Успех! Smile
Цитирай
 Very Happy...много ме развесели! Ще скокна до пазара за един пакет боб Laughing
Хубав ден, момичета!
Цитирай

София

Даже и да уцелиш момента, забременяването е като покер - или ти е печеливш месеца, или не. Вероятността е 25%, така, че ако си на ТИ с Теория на вероятностите сядай и смятай.  Wink
Цитирай

Cambridge, UK

Недей го мисли толкова - дано е станало,но ако не е - ще стане следващия или по-следващия месец...Обичайте се, правете любов и бебо ще се появи когато най-малко го очакваш  Wink Това е моята философия  Rolling Eyes
Цитирай

Даже и да уцелиш момента, забременяването е като покер - или ти е печеливш месеца, или не. Вероятността е 25%, така, че ако си на ТИ с Теория на вероятностите сядай и смятай.  Wink
Laughing Laughing Laughing
Дидерони, дано да е станало, стискам палци  Smile
Цитирай
Момичета, благодаря ви. Знам, че вероятността е малка дори момента да е "уцелен". Просто като всички тук и аз искам да имаме бебче, затова ви тормозя с въпроси.... Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.