Каква чанта и по-важно от къде, за тези мои обувки?

  • 7 116
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Ето ми обувките:

тук

тук

тук

и тук

 Търсят си отчаяно подходяща чанта  Wink

Обувките са леко златисти, със златист ток и подметка, отгоре се надявам, че се вижда, че са с белстящи каишки.

Чантата, която си представям за тях е като голямо, плоско, продълговато портмоне. Но не я открих никъде....

Приемам предложения както за Варненски магазини, така и за Американски сайтове и магазини, от където мога да я купя (ако намеря, разбира се  Wink )

Някой да се включи с помощ?  Praynig

# 1
  • Мнения: 13 512
http://www.imgsave.com/thumb.php?id=2267&t=jpg&s=2
Нещо такова ли търсиш?Понеже съм маниачка на тема чанти,ще ти кажа,че ще ти е много трудно да откриеш във Варна  подобно нещо. В момента не са модерни такива/ а за мен това си е класическа чанта, неповлияна от модни тенденции/ и поради тази причина  не се предлагат. Магазините,в които можеш да провериш са:
Мелиса- в х-л "Ч.море" и до Бенетон за възрастни-в безистена.

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 12:04 от monda

# 2
  • Мнения: 5 622
http://image38.webshots.com/39/0/88/63/2470088630090415788aLnPmy_ph.jpg
Нещо такова ли търсиш?Понеже съм маниачка на тема чанти,ще ти кажа,че ще ти е много трудно да откриеш във Варна  подобно нещо. В момента не са модерни такива/ а за мен това си е класическа чанта, неповлияна от модни тенденции/ и поради тази причина  не се предлагат. Магазините,в които можеш да провериш са:
Мелиса- в х-л "Ч.море" и до Бенетон за възрастни-в безистена.


Не ми отваря линка, обаче  Rolling Eyes

Чантата е класическа, да. А сред класиката няма моди  Wink Все пак е чанта за официален тоалет, не ежедневна. Тук може би продават повече ежедневни неща, които се търсят..знам ли...

Нещо такова:

# 3
  • Мнения: 5 622

 

Или такова.

Уточнявам, че показвам подобни форми, не цветове и детайли (че на това последното закопчалката му е ултра грозна  Stop )


Абе..нещо изчистено искам и търся..знам, че ще е проблем да го намеря, обаче......

# 4
  • Мнения: 13 512
Промених линка-погледни го. Мисля,че само в Мелиса можеш да намериш подобно нещо...отиди там.

# 5
  • Мнения: 5 622
Промених линка-погледни го. Мисля,че само в Мелиса можеш да намериш подобно нещо...отиди там.

Aми да..правилно си ме разбрала  Wink Само дето не искам да има презрамка, но на тези повечето презрамките им могат да се скриват в самата чанта, мисля  Thinking


Ето още подобни модели (ама само подобни  Rolling Eyes)







# 6
  • Мнения: 13 512
Да,определено Мелиса е мястото за този  вид чанти. Абсолчтна класика...има ги и в златисто,сребристо,плат, кожа...Друг е въпросът,че обикновено-каквото ти потрябва-никога го няма.

# 7
# 8
  • Мнения: 5 622
 ОК, ще отида там. Ако няма, ще взема да поръчам последното, което постнах, щото след стотици страници, които разгледах, това е най-подходящото. И цветово се връзва сякаш.  Thinking Презрамката ще си я прибера вътре в самата чанта и готово  Crazy

# 9
# 10
  • Мнения: 5 622

Хаха, ще падна..тая чанта е от същия производител, като тази, която казах току що, че най- ми допада и най-се връзва  с обувките  Crazy

# 11
  • Мнения: 5 622

Благодаря.

Ето тази изглежда най-интересна сякаш:

Само дето никога не съм купувала нищо от И-бей (нямам нещо латиница...пък и като имах, ме мързеше да я ползвам..) и не разбрах как мога да кажа кой цвят искам и как точно става поръчката. Също-тези неща нови ли са? Не ми е много ясно сякаш  newsm78- сега видях, пише, че е ново, с етикетите..уж..може ли да им се вярва на тези?  Thinking

Гледам, гледам, обаче не виждам как да кажа сребърната ли искам, или златната  ooooh!

# 12
  • Мнения: 13 512
Сребърната или златната? Ами съобрази го с това какви бижута носиш-сребро или злато?А такава чанта имаше майка ми- много добре си я спомням...такава форма, твърда....беше страхотна.80 и някоя си година....как се  върти модата..

# 13
Da, specialno tezi chanti, chiito linkove ti pratih sa novi, opisanieto e otdolu pod kartinkata malko vdjasno (New with Tags= nova, s etiket)
Za da kupish neshto triabva da se registrirash i da imash bankova smetka. Edinijat variant e ti da prevedesh parite, drugijat e s t.nar. PayPal s koito davash na prodavacha neshto kato palnomoshtno i toi sam si izteglja parite ot smetkata ti.
Ako imash vaprosi otnosno registriraneto, pitay, az sam tuk Wink
Za sajalenie ne znam ot BG kak tochno funkcionira, no ako imash bankova smetka ne bi triabvalo da e problem. Az lichno sam registrirana ot Germania, no otvreme-navreme kupuvam i neshta ot Shtatite i te si tegliat parite sami ot smetkata mi...
Nadjavam se da sam uspiala da ti pomogna, ako ti se rovi mojesh napravo v www.ebay.com da dadesh Gold Bag Purse i da razgledash sama Wink
Izvinjavay za latinicata  Wink

# 14
  • Мнения: 5 622
Сребърната или златната? Ами съобрази го с това какви бижута носиш-сребро или злато?А такава чанта имаше майка ми- много добре си я спомням...такава форма, твърда....беше страхотна.80 и някоя си година....как се  върти модата..

Върти се не, ами се върти.......... нали знаете, че всичко ново е добре забравеното старо.... Wink

Златната уж..заради обувките. Иначе изобщо не харесвам златния нюанс, а и самата аз нося сребро, или бяло злато, ама заради пустите му обувки...а те отгоре изобщо не им личи, че са златни, само тока и ходилото са леко златисти..все пак ми се струва, че тая ще дойде в повече златна, от колкото ми е нужно  newsm78

Баси трудната работа е изборът на подходяща вечерна чантичка.......

Общи условия

Активация на акаунт