Екзотик на Чиполино - от къде

  • 1 105
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 358
Да сте купували скоро чиполинския Екзотик от магазин в София?
Нещо е зачезнал този модел, а го има в каталога на Чиполино за 2006 година  newsm78

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бертони Пикадили е със същите функции.
Ако не си намериш Екзотик-а, само подсказвам Wink
  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 358
Шани, мерси   bouquet
Вчера се рових с търсачката и останах с впечатление, че Екзотик-ът е сполучлив модел. Бертонито дали е добро като качество, т.е. ще ми издържи ли 7-8 месеца? Имаш ли някакви лични наблюдения?
Екзотик ми се струва с по-дълбок кош  Rolling Eyes Обаче не съм го разглеждала на живо и може да се окаже само измамно усещане по снимката.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз имах Бертони Пикадили, а една съседка имаше Чиполино Екзотик. Наистина им е маааалко по-дълбок коша и борда е в прозрачно фолио. Само това са и предимствата, според мен, пред Пикадилито. Последното "ляга" много повече, но и то си има леки недостатъци. Може би от 2-те по-лека е Пикадилито. Със сигурност ще ти карат поне по 1г. и 2-та модела.

И пак съвет:
В магазин Мони: http://moni.bg/products.php?id=1&name_b=Детски%20колички&PHPSESSID=974449789384fbb6cdaa03bd49ae50f0  има подобен на Пикадилито и на Екзотика модел. По Илиенци също ги има тези модели.
Абе имаше и магазин Мони някъде по Конст. Величков, ако не се лъжа... newsm78

# 4
  • Мнения: 649
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1623.htm

ами те тук безплатно ги доставят.... аз си взех лятото такава от Бургас, цвят чери... и за сега съм доволна  Peace

# 5
  • Мнения: 4 358
Ейй, златни сте! Благодарности!  Hug

# 6
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Tedi , ето тук можеш да разгледаш на бертони моделите http://www.didis-ltd.com/Strollers.html
Аз съм с такава и съм доволна. Имах опасения че няма да е издръжлива ,но не е мръднала. Незнам обаче на какво държиш.
Екзотика ми се вижда тежка за лятна количка - 8,5 кг, пък и бебка вече не е малка.

# 7
  • Мнения: 4 358
Миленче, мерси за линка!   bouquet
Ще разгледам по-подробно моделите, щом с Шани препоръчвате Бертони-тата  Peace
Никога не съм предполагала, че е толкова трудно да си намериш количка  Crazy За Оги купихме Ерика Плюс на Чиполино без да мисля много много и останах супер доволна. Ама няма вече Ерика Плюс  Laughing

# 8
  • Мнения: 4 358
А знаете ли къде мога да видя теглото на Бертони-тата  newsm78

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://www.family-bg.com/catalog/index.php?manufacturers_id=63&a … 5638b23e0ba6b7e53 - kъм 8kg. сочи сайта.
Мисля си, че е пО-лека от Чиполино Екзотик.

Не, че е кой знае какво Пикадили-то или че съм му 100% фен, но на мен ми свърши чудесна работа. 1г. детето ми си я ползва и му бе удобна, на мен също. Нямаше смисъл за 2-ро дете да инвестирам в нещо пО-стабилно от типа на "Бебе Конфорт", която е към 250-300лв.

или пък в Чико-вския подобен модел или в Хаук и т.н

# 10
  • Мнения: 4 358
ШаниHug Hug Hug Hug Hug

Много се запалих по Пикадили-то, моделите с табличка отпред не ги харесвам. Бертони Sun също е доста симпатично, напомня ми за Ерика Плюс на Чиполино Peace
Сега само трябва да ги видя на живо.

# 11
  • Мнения: 4 358
Шани, колко "ляга" облегалката на Пикадили-то?

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
амииииии  newsm78 предполагам до около 10 - 20 градуса да е наклона.
В много по-голяма степен от Чиполино-то "ляга".

# 13
  • Мнения: 4 358
Това чудесно ме устройва!
Днес спрях една майка на улицата, за да я питам каква й е количката. Жената явно се стъписа и успя да каже само, че е Бертони. Почти съм сигурна, че беше Пикадили  Wink
В Штъркел гледах летния Маг, но си е тежичък. В малкото Пинокио имаше само Бертони Sun и Чиполино Viola, но нашата количка определено ще е Пикадили-то  Mr. Green
Шани, като я купим да излезем заедно, да те почерпя, а   Grinning  bouquet

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Шани, като я купим да излезем заедно, да те почерпя, а   Grinning  bouquet

еее, ако е заради съветите, моля ти се  Hug. Нищо не съм чак толкоз помогнала...  Whistling

Виж, ако иде реч, да се видим   friendship и напием  cheers заради събитето, това вече е приказка  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт