Личен рекорд

  • 1 938
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 552
Днес за пръв път ми се случи да ми потрябва втори лигавник по време на едно хранене... Ами много рядко се получи пюрето, и лигавникът не просто се намаца, а целият се напои неспасяемо  Joy
Едва ли съм първата, ама на мен ми беше за сефте и се замислих по въпроса  newsm78  hahaha
Винаги съм се чудила, примерно - продават едни комплекти от по 7 лигавника с изписани дните на седмицата... ами хубаво, ама на нас ни трябват поне 4 на ден  Laughing
Айде сега всички на лигавата тема...  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 4 668
Аз затова използвам лигавници за еднократна употреба !  Laughing
След хранене ги изхвърлям и готово !

# 2
  • Мнения: 419
Моето  пък цапа вси4ко от както е проял пюретата Joyи се принудих да му купя силиконов лигавник който само се измива....ина4е трябваше да пера лигавници по цял ден   Tired

# 3
  • Мнения: 5 391
Нали има едни пластмасови лигавници, в които се събира всичко, което бъде изплюто или падне по невнимание, пробвай с тях.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 164
Емма не иска да се храни с лигавник. Винаги слагам, но тя го маха (с лепки са). Добре, че си хапва чистичко, само понякога се лигави и плюе. Иначе на всяко хранене слагам нов лигавник.
Pipinka, откъде си се снабдила с еднократни лигавници? Не съм виждала да продават, а отдавна смятам да купя.

# 5
  • Мнения: 8 505
Моята ги опазваше в повечето случаи,радко ги омазваше.Но откакто се храни сама,е голяма цапаница Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 621
При нас се омазва не само лигавника, а и столчето и всико наоколо  #Splat #Splat #Splat
Е именно затова съм се запасила със завидно количество лигавници Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Цапаме много.Плюем,правим си балончета,всичко около нас е в пюре.И на майка си не прощава Laughing

# 8
  • Мнения: 270
и ние бяхме така с лигавниците, докато не открих едни много готини на Bebe comfort. От външната страна са с нещо като найлон (нали се сещате, по-дебело е и не шумоли, естествено), който е нарисуван с картинки, от вътрешната страна си е хавлиено, а в долния край има пластмасова приставка(закачена с големи пластмасови копчета тик-так), в която пада всичко изплюто, избутано и т.н. Дават го за след годинка, обаче, иначе е с лепки пак, но много здраво се захващат и трудно се свалят(:
спомням си, че струваше около 15лв., обаче си заслужава парите!

# 9
  • Мнения: 962
А колко струват тези силиконови лигавници и тези за еднократна употреба?За пръв път чувам за тях  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 800
А колко струват тези силиконови лигавници и тези за еднократна употреба?За пръв път чувам за тях  newsm78

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_135&products_id=1021

# 11
  • Мнения: 46 489
Слагала съм лигавник точно 2 пъти, въобще не ядеше, а само се гънеше, за да види какво съм й вързала на врата, в резултат на което всичко, освен лигавника беше в ядене. От както го махнах се храни много чисто  Peace

# 12
  • Мнения: 3 394
аз затова й купих гумен лигавник, който накрая е извит, така че ако падне храна, да не пада на дрехите й! ловящ лигавник му викам Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 288
имам една камара лигавници, може би 15 броя поне. но напоследък се храни много културно, дори прибирам  чист лигавнка след пюрето  Mr. Green
в кашата обаче държида бърка с пръсти. тогава и лигавник, и столче, и под, и всичко става в каша. за къпане сме и двете следтова.

# 14
  • Мнения: 4 392
Ползваме силиконов,но скоро не съм и слагала.Давам и една салфетка да си бърше устата и тя е много доволна. Laughing
Не се цапа,защото е ящна и не хаби материала.Всичко тъпче в устата. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт