Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Търся евтино цветно принтиране за А4. Дотук съм намерила цена 0,80 лв./страница. Дали ще се намери нещо по-евтино?
Имам спомен, че се държаха ниски цените в УАСГ. Ако имате път натам или живеете наблизо, бихте ли ми казали как е положението?
Цитирай

London, Sofia

Търся евтино цветно принтиране за А4. Дотук съм намерила цена 0,80 лв./страница. Дали ще се намери нещо по-евтино?
Имам спомен, че се държаха ниски цените в УАСГ. Ако имате път натам или живеете наблизо, бихте ли ми казали как е положението?
Аз знам, че някъде на Славейков принтират цветно, но за цени и точно нахождение - нъц Confused
Цитирай

sofia

Виж тук .
Цитирай

София

Защо търсиш по-евтино от това? За много копия ли става въпрос? Питам, защото:

Преди година зълва ми трябваше да принтира дипломната си работа в три екземпляра, цветно. Оказа се, че принтирането в ателие ще й струва почти колкото нов домашен цветен принтер. Сега имаме три в едно: принтер+ксерокс+скенер на HP.
Цитирай

София

http://www.club-35.com/  Peace
Цитирай

София

Дотук съм намерила цена 0,80 лв./страница.
Тази цена при какво запълване на страницата е? Може ли координати да напишеш?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.