Осъществихте ли форумска среща с някоя морска мама и с коя

  • 1 880
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Кой ли да поканя newsm78

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Някой с вила в планината, на бартер.

Мен, мен, покани Мен! Grinning
Къща в Родопите става ли?


А който иска да се види с мен - от 01 септември: Арапя, бунгало 7, вдясно от алеята. Чадър на райета, деца на цветя. Joy

# 32
  • Мнения: 2 212
А който иска да се види с мен - от 01 септември: Арапя, бунгало 7, вдясно от алеята. Чадър на райета, деца на цветя. Joy

Бански на лалета   Joy Joy Joy

# 33
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Тцъ, не са лалета, а маргаритки. Побърках се да търся на лалета, взеха ми здравето...

# 34
  • Мнения: 2 212
И аз не съм виждала на лалета, ама понеже се римува с чадър на райета, бански на лалета   Laughing
Но и на маргаритки става, аз пък още не съм си купила бански, като си купя ще кажа на какво е да знае който иска да се запознае с мен  hahaha

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 306
ДеВаня, давай ключа за къщата в Родопите, аз ще ти донеса моя за апартамента на Арапя  Grinning
Предполагам ще ви намеря по чадъра.

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
От другата седмица може да ме видите из Несебър, под ръка с любимия дон Философио.
Аз съм млада (е, сравнително Mr. Green), красива (както виждате Wink), умна (с огромна, огромна глава).

# 37
  • Мнения: 2 212
От другата седмица може да ме видите из Несебър, под ръка с любимия дон Философио.
Аз съм млада (е, сравнително Mr. Green), красива (както виждате Wink), умна (с огромна, огромна глава).

Василиска, и ние другата седмица ама към края и, живот и здраве сме към Несебър...та ще се оглеждам с 4 очи за гореописаните данни..  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 952
newsm78 Мюриел, само ходиш подир мен и пускаш намеци  Rolling Eyes
Искаш нещо да ми кажеш ли  Laughing
Иска да те покани на кекс и кафе във Варна Mr. Green

И на палатка в Буба!
само да не правиш огнище в двора, че ще те  #2gunfire

Палатката мъжа ми я разтяга много бързо, само дето там има място само за мен...ако ме разбирате  Crazy
а ква палатка бе, аз като ходих в Буба спах на дивана, ама не на двора де hahaha hahaha.... Буб, я обади за кво иде реч на поход ли ще ходите че сте си купили палатка... Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 800
Тази година не, но миналото лято /бях в майчинство/ имахме даже няколко много хубави срещи с МОФ, Strelche и Yanche.  Hug Дано пак да дойдат и да се обадят Grinning

Общи условия

Активация на акаунт