Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
Предстои ни поставяне на полиомиелитна ваксина. Изборът на вида и схемата на поставяне ми е труден. Вие капки или инжекции ползвахте или пък комбиниран вариант? Какви ваксини избрахте и какви са горе-долу цените им? Ще съм благодарна, ако споделите мнението и опита си
Цитирай

Капки.Тези,които поема Здравната каса.
Цитирай

и аз така!
Цитирай

UK, Harlow/София

ИМОВАКС ПОЛИО.Ваксината е много пречистена, ползват я в цял свят и благодарение на разясненията на педиатърката ми я купих и не съжалявам!
Цитирай
И аз предпочетох капки. По спомени доплащането за инжекциите излизаше към тридесет и няколко лева.
Цитирай

акаунта е семеен

а схемата е три поредни месеца-при напълно здраво бебе! Ако пропуснеш месец- всичко започва от начало Sad
Цитирай

а схемата е три поредни месеца-при напълно здраво бебе! Ако пропуснеш месец- всичко започва от начало Sad

Не са само 3,повече са:
на 2,3,4,14,22-24м и на 6-7г-т.е. общо 6 приема.
Цитирай

Пазарджик

ИМОВАКС ПОЛИО! голямо мислене и чуденка му дръпнах, но това беше моето решение. Педиатърката не ме е навивала. Единствено, след като я попитах, дали има нещо против да сложим тази ваксина, а не капките, които поема здравната каса, тя напълно беше за инжекцията. основната причина, поради която взех това решение, беше един случай в нашия блок на жена, която има страда от доста неприятни последици след слагането на българската ваксина...Разбира се, случаят е от преди години, но реших да заложа на ваксината, която се слага по цял свят.
Цената е 23-25 лв и може да се поръча във всяка една аптека или директно от аптечна лига.
Но все пак мисля, че и българската ваксина на капки не е лоша, така че каквото и решение да вземеш, ще  е правилното. Ако имаш възможност да си позволиш да си купуваш ваксината, купи я. Ако не, капките!
Цитирай

Бургас

Капките по ЗК.
Цитирай

София

Без да се колебая избрах пречистените ваксини.
Ползвахме Имовакс Полио.Струва от 16 до 19 лв.,в зависимост от аптеката,от която я купуваш.Слага се по същата схема като капките.
Цитирай

Това значи ли, че каквото избереш - капки или Имовакса, това трябва да се дава на всеки един прием? извинете, ама хич не сам наясно
Цитирай

София

newsm10
Цитирай

Добрич

Капки  Peace
При напълно здраво дете
Цитирай

Mediterraneo

Ако пропуснеш месец- всичко започва от начало Sad

Бихте ли ми обяснили това?!

И ние слагахме капки- от ЗК.
Цитирай

UK, Harlow/София

Това значи ли, че каквото избереш - капки или Имовакса, това трябва да се дава на всеки един прием? извинете, ама хич не сам наясно
Да, каквото избере майката.Педиатърката предлага да се закупи Имовакс полио по желание на родителите.Тя е много по-пречистена и много по-лесно се понася от организма на детето.
 Много грозно звучат реплики от родители, че ако купят ваксината, педиатърката щяла да си сложи парите от другата ваксина в джоба NaughtyНе е така, в картона на детето се пише името на ваксината и по тази начин и лекаря се отчита и няма как "да си сложи парите в джоба".
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора