За отношенията с бившите...

  • 2 657
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не поддържам никакви отношения с бивши. Не ме интерсуват хич!

# 16
  • Мнения: 1 564
Не поддържам никакви отношения, така си е чиста работа. Simple Smile За повечето дори не знам какво е станало с тях.
=======================================================================
И аз така. Peace

# 17
  • Мнения: 7 474
Нито ги виждам, нито ги чувам  Whistling не ми и трябва! Laughing

# 18
  • Мнения: 4 621
Не поддържам никакви отношения, така си е чиста работа. Simple Smile За повечето дори не знам какво е станало с тях.
Peace

# 19
  • Мнения: 221
в никакви отношения не сме.. не съм ги виждала много отдавна.. пък и не ме интересуват

# 20
  • Мнения: 520
Поддържам отношения единствено с първата си истинска любов. Сега той е семеен приятел и любим чичо на децата Peace Другите дори не ги виждам , а ако ги видя винаги поздравявам с удоволствие и разменям някоя друга реплика , те са били част от живота ми и аз не съжалявам за това.

# 21
  • Мнения: 2 019
изоб6то не се се6там за тях

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Нормално е да те избива на сантимент, все пак си била щастлива...или поне се предполага, че е така. На мен не ми е нужно да ги виждам, понякога само като си спомня за нещо хубаво преживяно и се получава същото. Само за един не искам да се сещам, защото тоя човек години наред не искаше да повярва, че няма да сме повече заедно...Направи живота ми истински ад  Sick

# 23
Мен пък не ме избива на никакъв сантимент  Crossing Arms
Изобще не ги чувам и виждам и мисля, че така е най-добре за всички. Няма какво човек да се рови в миналото. Мисля, че не е особено конструктивно за сегашната му връзка.

# 24
  • Мнения: 8 917
Има такива, които са ми абсолютно безразлични, както и такива, за които просто искам да знам, че са добре - имам прекрасни преживявания с тях, за които се сещам винаги с усмивка и умиление, но толкова - отношения, ако не се считат  поздрави за лични празници веднъж, максимум 2 пъти годишно, не поддържам Peace Такива, за които да предизвикват отрицателни емоции в мен - няма Wink Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт