Магда също ще се омъжва

  • 1 612
  • 20
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 495
Опаааа...още една ли, бе? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Е стара мома ли да остане като е фолк певачка?

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
като се обичат младите да се вземат Laughing.
То като се почна една след друга...сватби, сватби Mr. Green

# 4
  • Мнения: 765
 Направо си отдъхнах , така се бях притеснила да не остане стара мома , момичето... Laughing

# 5
  • Мнения: 3 251
Ами да им е честито!Само не разбрах младоженецът-Краси, някой бургазки апаш ли е или не....?

# 6
  • Мнения: 9 669
Ами да им е честито!Само не разбрах младоженецът-Краси, някой бургазки апаш ли е или не....?

Аз лично нямам инфо, но ако някой има да даде.

# 7
  • Мнения: 522
Не го знам Краси апаш ли е, ама ги видях онзи ден в една кръчма и мога да кажа, че е Красито много го бива.

# 8
  • Мнения: 493
Аз чух,че е от Плевен

# 9
  • Мнения: 1 120
Малко инфо за Краси http://forum.mp3-bg.com/lofiversion/index.php/t9598.html
Занимавал се бизнес човека...

# 10
  • Мнения: 952
някаква мода настана при фолк певачките да се женят напоследък:roll: да не би да са се уплашили че след време никой няма да ги вземе,или че мъжете бизнесмени са на свършване newsm78 Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 1 105
Не го знам Краси апаш ли е, ама ги видях онзи ден в една кръчма и мога да кажа, че е Красито много го бива.

Добре, де чудя се как така си винаги навсякъде, където има фолк фурии? Не се заяждам просто питам Peace

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Не го знам Краси апаш ли е, ама ги видях онзи ден в една кръчма и мога да кажа, че е Красито много го бива.

Добре, де чудя се как така си винаги навсякъде, където има фолк фурии? Не се заяждам просто питам Peace

Ъхъ  newsm78

# 13
  • Мнения: 199
....какво значи...на 24 години и се занимава със бизнес?!? Е кога завърши, кога го създаде, кога пък и го върти?!? newsm78

# 14
  • в баира
  • Мнения: 861
Магда се жени - много важно!!!
Аман! Всяка втора тема е за чалгаджийките, набедени певачки.

Общи условия

Активация на акаунт