Много ми е тъжно...

  • 1 977
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Просто искам да си излея мъката,а тук е най-подходящото място.Знам,че ще ме разберете    Rolling Eyes
Става въпрос за сестра ми и нейната бременност.
Днес както си седях на кафе с детенце ми звани телефона-майка ми...''сестра ти обадили ти се,обади им се''бяха думи те и ....    newsm78    Обадих се аз,а тя в болницата-били я приели,нещо с бебето не е наред  Sad  оказа се,че няма околоплодни води,детето е мъртво   Cry Тя е в 15г.с Утре и предстои аборт  Cry  Просто не мога да Ви опиша как се чуствам,толкова ми е болно и мъчно за тях   smile3518
Моля се поне утре всичко да мине добре    Praynig

# 1
  • Мнения: 4 324
Много тъжно  newsm45 
Много гадна ситуация Sad

Сега сестра ти се нуждае от подкрепа и разбиране Sad Дано се възстанови по-бързо!

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Миличката, как й съчувствам.  Cry
Преживях подобно нещо в 34 г.с. - знам какъв ужас е да загубиш чакано, желано и обичано дете ...

Грижете се за нея и се опитвайте да я разсеете. Тя ще има нужда от много любов.

# 3
  • Мнения: 416
Миличката!

Не мога да си представя какво изживява. Едва ли ще има думи, които да я утешат в този момент.

Бъдете непрекъснато до нея и я подкрепяйте!

# 4
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Cry
Горкичката!
Дано да е силна!  Cry  Cry  Cry

# 5
  • Мнения: 126
 Weary
Моите съчувствия,просто не знам какво да ти кажа.Нека сестра ти не се отчайва и намери сили да вдигне глава.Може би това е аномалия,която няма да се случи отново.
Не за успокоение,но моята съседка роди мъртво бебе в 9-ти месец и това беше още по-голям шок за всички.
Стискам палци всичко да мине по-безболезнено и съвсем скоро да има отново хубави новини в семейството!
Успех!

# 6
  • Мнения: 644
Да наистина е аномалия,така са им казали   Rolling Eyes
Знаех си,че ще получа разбиране тука.Много Ви благодаря      bouquet

# 7
  • Мнения: 476
Просто искам да си излея мъката,а тук е най-подходящото място.Знам,че ще ме разберете    Rolling Eyes
Става въпрос за сестра ми и нейната бременност.
Днес както си седях на кафе с детенце ми звани телефона-майка ми...''сестра ти обадили ти се,обади им се''бяха думи те и ....    newsm78    Обадих се аз,а тя в болницата-били я приели,нещо с бебето не е наред  Sad  оказа се,че няма околоплодни води,детето е мъртво   Cry Тя е в 15г.с Утре и предстои аборт  Cry  Просто не мога да Ви опиша как се чуствам,толкова ми е болно и мъчно за тях   smile3518
Моля се поне утре всичко да мине добре    Praynig
Това е ужасно,просто нямам думи,аз също бях в 15 г.с когато ми казаха че бебето няма сърдечна дейност.Много боли и болката никога не утихва,единственото което можеш да направиш е да си до нея и да и даваш сили,тя ще има огромна нужда от подкрепа.Стискам палци всичко да мине добре и да се оправи бързо.Успех! smile3518

# 8
  • Мнения: 495
няма по-голяма трагедия за един родител от загубата на дете
бъди й утеха, просто бъди до нея

# 9
  • Мнения: 69
Много съжалявам за сестра ти.И аз съм преживяла спонтанен,но в 13та седмица.Момичета,не ми е ясно,как така няма околоплодни води?Ами,досега,нали са я гледали?Какви са тези лекари newsm78.При моя аборт ,преди 3 години,така ме бяха объркали,че направо не ми се говори за ужаса,който изживях,затова сега се интересувам.Къде са я гледали сестричката ти?Кажи,за да знаем и да не ходим там Cry

# 10
  • Мнения: 581
Много ми е мъчно, че е станало така. Бъди до сестра ти тя ще има нужда от подкрепа. В такива моменти човек не знае на кой свят е. Съжалявам и бързо възстановяване.

# 11
  • Мнения: 419
Много съжелявам за сестри4ката ти  Cry

# 12
  • Мнения: 1 029
Съжалявам, Sad дано следващият опит е успешен!Бъдете и подкрепа!

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Много съжалявам за сестра ти  Cry . Дано следващият път всичко е наред.

# 14
  • Мнения: 644
Много съжалявам за сестра ти.И аз съм преживяла спонтанен,но в 13та седмица.Момичета,не ми е ясно,как така няма околоплодни води?Ами,досега,нали са я гледали?Какви са тези лекари newsm78.При моя аборт ,преди 3 години,така ме бяха объркали,че направо не ми се говори за ужаса,който изживях,затова сега се интересувам.Къде са я гледали сестричката ти?Кажи,за да знаем и да не ходим там Cry



Тя ходи в Св.София-бившата Тина Киркова при д-р Шешенкова.Голяма крава е   Mr. Green  нестига,че взима скъпо ами....значи тя имаше час за консултация на 3.08.Когато отива д-р я питала''дали да я гледа на видеозон''(питала я е,защото се плаща 20лв.)естествено,че састра ми е искала и вместо добри новини,какво стана.......... Cry  ами,ако тя не беше поискала да я гледа до 9-тия м.ли щеше да го носи   newsm78  напрово ми идва   #2gunfire  аман от корумпирани лекари,нямат ли поне малко срам   #Cussing out
Аз също съм раждала в тази болница,но проблеми не съм имала.Явно всичко си зависи от лекаря   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт