Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Първо опитахме с мострени продукти и качеството е страхотно! Най-хубавото е, че съставките са естествени и няма парафин. Има даже и серия за майки и деца!
Някой от вас вече използвал ли е нещо от тях?
Цитирай
Здравейте! Аз си купих от тази марка и съм много доволна, детето ми се чувства добре и видимо му харесва, с удоволствие я препоръчах на познати. Laughing
Цитирай
Защо ми се струва че това си е жива реклама?  newsm78
Цитирай

софия

Twisted Evil
Цитирай

София , Монтана

Аз не бях чула за тази козметика,но благодаря на redy,за да пробваме нещо ново.
Цитирай

Варна

100 % реклама,при това мнооого левашки поднесена .Виждала съм тази козметика в чужбина,но нямам отзиви за нея.
Цитирай
Зубри,Зубри....,както казва Анри Мороа :"Мъжът никога не търси някого зад вратата, ако сам не се е крил там ..."
Цитирай
срахотна е
Цитирай

Моя приятелка отвори бебешки магазин и горещо ми я препоръча ,по-добра била и от Бюбхен.Нищо не рекламирам - тепърва ще я пробвам Peace
Цитирай

Русе

Аз купих наскоро лосион за след баня. Много ми харесва, ще си взема и други неща с тази марка Peace
Цитирай

Днес мислех да взема от млякото за след баня на бебка.Но като прочетох на етикета, че съдържа парфюм и се отказах.
Цитирай

там, откъдето преди години тръгнах

В момента ползвам бебешкия шампоан за коса и тяло и съм доволна. Мирише дискретно и добре се пени. Ако на някого му звучи и това като реклама, да ме извини.
Цитирай

Gabrovo

едно леко въпросче... това да не би да е израелско и да има нещо общо със Сано Максима???
Цитирай

Варна,морето,сините вълни.

И на мен ми мяза на реклама, но иначе чух добри отзиви за тази марка.
Ние от известно време ползваме Corine de Farme. Горе-долу на цената на Нивеа е. Много сме доволни
Сори за офф-а. Very Happy
Цитирай

едно леко въпросче... това да не би да е израелско и да има нещо общо със Сано Максима???
Не, немска е козметиката.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора