Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Вярно ли е, че секцио по собствено желание не се заплаща ако си здравно-осигурен? аз мислех, 4е се заплаща.. но ето,че в частната болница на Пенков в Сливен са дали инфо,че не се заплаща за операцията. До колко е вярно това? Кажете ми
Цитирай

Sofia

Доколкото знам аз не е вярно.
Цитирай
ако секциото не е по медицински показания -се заплаща,особено  в частна болница.там  всичко се заплаща
Цитирай

София

ако секциото не е по медицински показания -се заплаща,особено  в частна болница.там  всичко се заплаща
Цитирай

на брега на Дунав

Според мен е абсурд. За секцио екипът е по-голям, освен това се слага упойка и изобщо един куп други неща, които едва ли ако няма предписание за секцио касата ще поеме. Те за всяка секунда време искат отчет на лекарите пък за такова нещо да се излъжат така, ми се вижда пълен абсурд.
Цитирай

В Китен имаше някаква конференция на гинеколозите, на която се обсъждаше точно това, но дали е прието, не знам  newsm78
Цитирай

Вероятно в частната болница се заплаща за престоя, ако в това влиза всяка манипулация, това че секциото е безплатно сигурно е зарибявка newsm78
Цитирай

София

Мисля, че вече от този месец го приеха в Тина Киркова бившата да не се заплаща, ще питам акушерката където ми гледа детето и ще дам инфо
Цитирай

София

За сега няма секцио по желание (по закон).Обикновено го водят "едър плод" ,плащаш си и готово.
Цитирай

София

Не е вярно.
Цитирай

Бургас

Няма такова нещо като секцио по желание. Дори да е така ти измислят някакво мед.показание за операцията. И си плащаш.
Цитирай

На погрешната планета

Аз раждах със секцио "по желание" в частна клиника. Гинеколожката ми "сложи" някаква диагноза, но не съм плащала Naughty. После си платих престоя в болницата, който не беше никак скъп (8 дни-220 лв.) и си получих документ за тези пари. Но това е в Пазарджик, за София,не знам....
Цитирай

някьде

В документите които се попълват не могат да ти пишат "секцио по желание" и затова си измислят разни други неща!  Не знам на другите места как е  и дали има разлика между частна и държавна болница, но според мен не би трябвало да ти искат пари ако си осигурен.... а да не говорим здравната каса колко им плаща за едно секцио...
но все пак да не забряваме че сме в България и тук всичко се плаща- аз си платих при условие че преносвах 11 дни, включваха ме на системи без никакво разкритие, получих контракции пак без разкритие и така нататък....!
Цитирай

София

Не е вярно Naughty
Цитирай

Добрич

Няма такова нещо!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора