Отговори
  • Мнения: 517
Вярно ли е, че секцио по собствено желание не се заплаща ако си здравно-осигурен? аз мислех, 4е се заплаща.. но ето,че в частната болница на Пенков в Сливен са дали инфо,че не се заплаща за операцията. До колко е вярно това? Кажете ми

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Доколкото знам аз не е вярно.

# 2
ако секциото не е по медицински показания -се заплаща,особено  в частна болница.там  всичко се заплаща

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
ако секциото не е по медицински показания -се заплаща,особено  в частна болница.там  всичко се заплаща

# 4
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Според мен е абсурд. За секцио екипът е по-голям, освен това се слага упойка и изобщо един куп други неща, които едва ли ако няма предписание за секцио касата ще поеме. Те за всяка секунда време искат отчет на лекарите пък за такова нещо да се излъжат така, ми се вижда пълен абсурд.

# 5
  • Мнения: 46 488
В Китен имаше някаква конференция на гинеколозите, на която се обсъждаше точно това, но дали е прието, не знам  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 821
Вероятно в частната болница се заплаща за престоя, ако в това влиза всяка манипулация, това че секциото е безплатно сигурно е зарибявка newsm78

# 7
  • Мнения: 5 103
Мисля, че вече от този месец го приеха в Тина Киркова бившата да не се заплаща, ще питам акушерката където ми гледа детето и ще дам инфо

# 8
  • Мнения: 3 356
За сега няма секцио по желание (по закон).Обикновено го водят "едър плод" ,плащаш си и готово.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 164
Не е вярно.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Няма такова нещо като секцио по желание. Дори да е така ти измислят някакво мед.показание за операцията. И си плащаш.

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз раждах със секцио "по желание" в частна клиника. Гинеколожката ми "сложи" някаква диагноза, но не съм плащала Naughty. После си платих престоя в болницата, който не беше никак скъп (8 дни-220 лв.) и си получих документ за тези пари. Но това е в Пазарджик, за София,не знам....

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В документите които се попълват не могат да ти пишат "секцио по желание" и затова си измислят разни други неща!  Не знам на другите места как е  и дали има разлика между частна и държавна болница, но според мен не би трябвало да ти искат пари ако си осигурен.... а да не говорим здравната каса колко им плаща за едно секцио...
но все пак да не забряваме че сме в България и тук всичко се плаща- аз си платих при условие че преносвах 11 дни, включваха ме на системи без никакво разкритие, получих контракции пак без разкритие и така нататък....!

# 13
  • Мнения: 4 621
Не е вярно Naughty

# 14
  • Мнения: 1 117
Няма такова нещо!

Общи условия

Активация на акаунт