Моля за съвет

  • 642
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Вчера ходих на кала маска на триъгълника но цялята посинях а в събота заминаваме на море.моля ви дайте съвет как да скрия синините newsm17 newsm45

# 1
  • Мнения: 2 550
бански-боксерки  Peace

# 2
  • Мнения: 5 622
Вчера ходих на кала маска на триъгълника но цялята посинях а в събота заминаваме на море.моля ви дайте съвет как да скрия синините newsm17 newsm45

Съвет, не знам, но това ще ти е като обица на ухото, да не правиш такова нещо непосредствено преди да тръгваш на море.

Иначе бих ти казала да не ти пука толкова, че си в синини. Най-вероятно никой няма да ги забележи  Wink

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Пробвай с лед

# 4
  • Мнения: 9 567
Съвет, не знам, но това ще ти е като обица на ухото, да не правиш такова нещо непосредствено преди да тръгваш на море.
Peace
Можеш да го намажеш с Heparoid, ако не помогне особено поне няма да навреди.

# 5
  • Мнения: 3 388
Според мен за няколко дни ще мине от само себе си. Или козметичката е накадърна или просто си много чувствителна на това място. На мен например въобще не ми понася кола-маската и предпочитам да действам с епилатора навсякъде  Wink
Моят съвет  е въобще да не прикриваш синините, след няколко часа на слънце, почти няма да се виждат

# 6
  • Мнения: 8 917
Скоро/или поне преди 2 седмици, преди да замина за море/ имаше подобна тема - как дасе скрие /по-скоро бързо да премине/ някакви синина newsm78

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Heparoid, не е скъп, мажи се с него през 2-3 часа и до 2-3 ще изчезнат синините.

# 8
  • Мнения: 5 475
Моят съвет  е въобще да не прикриваш синините, след няколко часа на слънце, почти няма да се виждат

 Peace и моя съвет е такъв!

Общи условия

Активация на акаунт