Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Варна

чудя се дали са удобни за постоянна употреба и дали са качествени
а за това какво мислите  http://www.tv-butik.com/product.asp?id=10286&cat=442&c=normal
Цитирай

София

Имаме надуваемо легло.Удобно е.Ползвам го за гости, но за постоянно ползване никога не бих си взела подобно нещо Rolling Eyes
Цитирай

днес тук, утре там...

Надуваемо легло освен за гости и аз не виждам за какво друго би ти потрябвало newsm78! Някак си ми е трудно да възприема в спалнята си подобна мебел Thinking!
Цитирай

София

ПРеди време и ние си взехме на шега- н а майтап надуваемо легло.Но- с напредването на бременността,се оказа в един период най-удобното за мен място за сън.ДОволна съм от него! Мъжът ми - също.Ина4е се използва основно за гости.
Цитирай

София, Гео Милев

Сигурно са удобни и са подходящи за гости, но за постоянно ползване честно казано ми се струват кичозни.  Rolling Eyes
Цитирай

BE, 2260

Яд ме е, че нямаше такива работи, докато живеехме в Студентски град Laughing
Цитирай

София

За постоянно ползване не върви да го изтъпаниш заедно с другите мебели...Не се връзва някак...
Цитирай

uk

Имаме надуваемо легло Restform, но се спука. Не става за постоянно ползване, не е удобно. Ние си го взехме преди две години, когато се преместихме в нова къща и нямахме мебели. Лепихме го, но май доста сме го перфорирали  Mr. Green
Цитирай

Видин

Имахме надуваемо легло и едвам си умирах от кеф като легна на него WinkМного ни беше удобно за спане,но в един прекрасен момент малкия го надуп4и на няколко места и сдаде багажа Mr. Green
Цитирай

Варна

Мебели ли каза??? 35 35 35
Цитирай

Емаесесаесесапипиа

Ние си бяхме взели надуваем фотьол, но е голяма глупост: мирише на гума и изобщо не е комфортен, сега съм го натирила на вилата. Иначе брат ми в Щатите имаше надуваемо легло, на което спах аз като му бях на гости и беше много, много удобно. Такова с удоволствие ще си взема, стига да съм сигурна че ще е същото качество
Цитирай

Взе ми думата от устата. Smile
По темата - имаме надуваемо легло за гости.
Цитирай

London, Sofia

Надуваемо легло освен за гости и аз не виждам за какво друго би ти потрябвало newsm78! Някак си ми е трудно да възприема в спалнята си подобна мебел Thinking!
Peace
Цитирай

Навсякъде и никъде.

Имаме надъваем "Матрак Турбо максимус",но го ползваме само за гости.Не ни е удобен,а за постоянна употреба според мен не е подходящ.
Наши познати си купиха за постоянна употреба,но се спука и го изхвърлиха.
Цитирай

Не бих си купила за постоянна употреба Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора