без контракции

  • 546
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте  Grinning
Първо искам да благодаря на всички Ви за полезните съвети и информация които получих тук.
И отново да ви попитам:
възможно ли е това, че досега не сум усетила нито една контракция, а все пак ми е време да раждам и другото което е досега не са ми правили гинекологичен преглед и нищо друго освен ехография и стандартните изследвания, също така не съм ходила на жк защото тук няма при кой а ми беше невъзможно да пътувам до друг град.
Благодаря

# 1
  • Мнения: 22 521
Ходих си с 3 см.разкритие и паднала тапа 1 седмица,без да имам контракции,освен подготвителните.Гинекологичен преглед на са ми правили и на мен,само ми взеха 3 пъти по време на бременността секрет за изследване,последната проба малко преди да родя.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 272
може просто да не си разбрала, че имаш, аз бях така:)

# 3
  • Мнения: 46 437
Като им дойде времето, ще се появат  Peace
И аз нямах, първите ми контракции (безболезнени) се появиха 3 дни след термина.

И наистина нямах, редовно ходех на запис на тоновете и апаратът не отчете нито една контракция  Grinning

# 4
  • Мнения: 2 274
  Аз първата бременност разбрах какво е контракция чак като тръгнах да раждам! Не се притеснявай - започнат ли, ще ги усетиш  Mr. Green! Леко раждане  Peace

# 5
  • Мнения: 953
Аз като лежах в патологията  в бургас имаше много майки от Приморско Царево и Кштен след термина да изчакат бебето да се роди защото като започнели болките разстоянието е голямо и не се знаело. ОТИДИ на лекар, за съвет.

# 6
  • Мнения: 21
ами значи ще седя и ще чакам
а дали ще е днес? Grinning Grinning Grinning

# 7
  • Мнения: 603
Доколкото съм чела и говорила с приятелки, рядко се случва точно на термина.
Както и по-горе те посъветваха - попитай лекаря си.
Аз съм с постоянно контрахирала матка и да ти кажа чувството на контракция е все едно менгеме стяга стомаха ти - става много твърд.
Мисля, че сама ще усетиш кога е момента. Simple Smile
Успех при раждането и дано всичко е наред.   bouquet

# 8
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Не се притеснявай!И аз нямах подготвителни!Дори на апарата за тоновете на бебето ми отчете 2 контракции през 10мин.!Нямаше време за повече,защото взех,че родих  Mr. Green
Да ти кажа всички майки казват,че контракциите болят повече от самото раждане!Е аз не мога да кажа същото,защото почти нямах!
Успех и леко раждане!

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
успех
ама нали знаеш, че след кат опрескочиш термин бебето трябва да се следи редовно? ясно е, че не ти се пътува, но ако трябва и в болница ще влезеш да е наред всичко - затова утре иди на лекар за съвет

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
не знам как са нещата при вас, но трябва да намериш начин щом ти е дошъл термина всеки ден да ходиш на запис на тоновете на бебчо, за да следят д-рите дали всичко е наред. ако до седмица не родиш би трябвало да те приемат в болница и евентуално могат да почакат още 1-2 дни до предизвикване на раждането. Намери начин да ходиш на записи. Иначе няма проблем за това, че не си усещала контракции. Успех леко раждане и да се похвалиш после Wink

Общи условия

Активация на акаунт