Въпрос за летния вирус!

  • 1 823
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 708
В понеделник вечерта малкия започна да повръща.До сряда повърна 3 пъти,пак толкова имаше разтройство и сега е добре.
Продължава да казва обаче че го боли коремчето,доста е отпаднал,но му се хапва вече.
Та въпроса ми е може ли да му давам нещо за тази отпадналост?

# 1
  • Мнения: 1 416
Маргарита изкара вируса, за сжаление - не се размина с болницата...
В момента е малко бледа и изтощена - изписаха си витамин "Leaton" - голяма бутилка, в течно състояние, навярно ти е познат вида... Пие го два пъти на ден пред хранене.
Желая на сина ти бързо оздравяване!  Hug

# 2
  • Мнения: 495
давай прясно-изцедени сокове
те подсилват имунната система и ще премахнат тази отпадналост

# 3
  • Мнения: 583
Маргарита изкара вируса, за сжаление - не се размина с болницата...
Лора, в какво състояние бяхте, когато решиха, че е за болница? Аз много се притеснявам вече-пети ден ни. Диарията се прояви днес веднъж, а от снощи не е повръщала, но е адско отпаднала-само спи и от време на време вдига t. Вече приема само глюкоза и чай-всичко друго плюе. Умирам от притеснение ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 416
Лора, в какво състояние бяхте, когато решиха, че е за болница? Аз много се притеснявам вече-пети ден ни. Диарията се прояви днес веднъж, а от снощи не е повръщала, но е адско отпаднала-само спи и от време на време вдига t. Вече приема само глюкоза и чай-всичко друго плюе. Умирам от притеснение ooooh!
Приеха я след около седмица разстройство, което уж контролирах с диета и лечебни млека...  Confused Една нощ повърна пъти за около час. Извикахме "Бърза помощ" и те веднага ни настаниха в отделението. За нула време беше напълно обезводнена, миришеше на ацетон и й вливаха калий, заради сгъстяването на кръвта...  Cry
Не знам какво да те посъветвам... Бъди много предпазлива, ако пак започне да повръща, вземи мерки...
Желая ви оздравяване и да не стигате до болница...  Hug

# 5
  • Мнения: 1 113
Дъщеря ми също го изкара този вирус. Два дни повръща. Давах й хидратин (мисля че така се казваше) и глюкоза - разстройство нямаше. От снощи започна да хапва по малко - препечена филийка, варени картофи.

# 6
  • Мнения: 525
Дъщеря ми е на 4 години.Преди две години се обезводни от повръщане и не поемаше нищо през устата.Приеха ни в болницата.Преди  седмица един следобед започна да повръща - около 4,5 пъти за 4 часа.Веднага отидох в бърза помощ , защото се страхувах да не се обезводни пак.Нямаше места в детско отделение(при нас то е за циганите) и само ни пуснаха една банка и ни пратиха да си ходим.Оправихме се,но не минахме и без инжекции.Аз ви съветвам - консултация с лекар.

# 7
  • Мнения: 1 708
Благодаря ви момичета!
Днес поспа и сега играе.

# 8
# 9
  • Мнения: 280
Momicheta a vas hvana li vi tozi grip?
Marty e s strashno povryshtane i diaria,no az sym syshto zle ot predi nego. Pediatyra kaza che toz grip ako havne edin vsichki go izkarvat - taka lie che sme mnogo hora sega pod edin pokriv i se trevoza da ne zarazim i drugite Sad

# 10
  • Мнения: 1 708
Ние минахме цялото семейство по реда си от най-малкия до най-големия!

# 11
  • Мнения: 3 360
Ох,дано ни се размине този път Praynig...Много е неприятно..Бързо оздравяване на всички!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 942
И ние го изкарахме, но опазихме бебето /да чукна на дърво!/. Голямо миене на ръцете бе, изварявах и водата и не и готвех а давах готови пюренца. Маски не сме слагали.
Вируса има инкубационен период 24 хчаса.

# 13
  • Мнения: 91
Ние си го разделихме- на мен повръщането, а на Йоана разсторйството. Само че аз бях като труп един ден, а тя вече стана седмица и все не минава, въпреки трите вида лекарства, лечебната Хумана и какви ли не "бабини илачи". Сега май вече позакрекпихме положението и ми се струва че чая от джоджен най-много помогна. Дано всички слънчица се оправят бързо, че е ужасно!

# 14
  • Мнения: 2 910
Засега аз и мъжа ми, се разминахме с летния вирус, но дъщеря ми изкара 5 дена с разстройство. Хубавото е, че не спираше да пие вода, но нямаше много апетит и беше на диета.

Общи условия

Активация на акаунт