Ако можехте, бихте ли? (петъчно)

  • 4 583
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 323
Одма !!! Къде ги раздават? Ако трябва и платено....
Ако са обаче от здравната каса - не мерси, техните сигурно са с изтекъл срок на годност.

# 46
  • Мнения: X
Категорично-не!!!От моите по-хубави няма...пък и както казва мъж ми то както ги размятам напоследък по улиците/че и по медиите/ вече са ми запазена марка

Я кажи кога ги мяташ по медиите, че да ги видим и ние  Crossing Arms
Покрай ССК,.... Embarassedпоне вече комшийките ми се успокоиха ,че имам

а да бе..само комшийките ли?!дай у форума,дай!
П.П.тва си плаче за нова тема...моля някой Стар да пусне анкета,ми петък е...айде на циците на кабранскааааа...
Абе,що ли ми трябваше да влизам в клюкарника-к`во си е спокойно при отчетните.... Thinkingно ако искате да пускате тема,ще помагам с к`вото мога

# 47
  • Мнения: 1 930
Голяма ли е опашката за хубави цици, или да търся връзки?
Те все още стават, ама като спря да произвеждам мляко ще е наложителна амортизация  Crazy
Брях.....а преди си виках, че са точно такива каквито ги исках......старост, старост.....

# 48
  • Мнения: 10 758
Сменям веднага.Къде става, кога.Казвай бързо, че да не стане опашка.Ако е със записване, ще се ядосам Mr. Green

# 49
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Сменям ги моменталически, че иначе ако трябва по "метода" на мъжа ми да ги карам да пораснат ще одъртея и ще забравя какво чакам  Mr. Green

Последна редакция: пт, 04 авг 2006, 15:18 от Айяла

# 50
  • Мнения: 2 309
Сии,щом нЕма скалпел и упойка,ще ги менкам според настроението и облеклото...

# 51
  • Мнения: 282
Ами, ще си взема - даже 2 размера! Mr. Green Моите си остават за вкъщи, средните за ежедневна употреба, а по-големичките - за по-официални случаи! Joy

# 52
  • Мнения: 2 495
Харесвам си цицките, мъжо най-вече той Mr. GreenЕ, въпреки това ако имам възможност бих ги увеличила мааааалко Crazy

# 53
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ВЕДНАГА!:)
Що за въпрос....Simple Smile))))))))))

Пусни сега една тема "Искате ли да забогатеете рязко и изненадващо без да Ви преследва закона...." Simple Smile))))))))

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да, hahaha веднага при това, НО няма начин Sad.

# 55
  • Шумен
  • Мнения: 1 348

Един убавец, ама ПЕР си е само, като го е написал на французки.... Mr. Green
Аааа, вдянах... Embarassed Embarassed Embarassed
Ми де да знам аз, хич ме няма по френски....  Laughing

# 56
  • Мнения: 1 629
ВЕДНАГА!:)
Що за въпрос....Simple Smile))))))))))

Пусни сега една тема "Искате ли да забогатеете рязко и изненадващо без да Ви преследва закона...." Simple Smile))))))))

Да използвам цитата и да кажа, че отговарям на тоз въпрос с/у 5лева в плик Варна, ПК 123 Mr. Green

# 57
  • Мнения: 5 877
Ами, ще си взема - даже 2 размера! Mr. Green Моите си остават за вкъщи, средните за ежедневна употреба, а по-големичките - за по-официални случаи! Joy
Ц, според мен е обратно.
Аз бих ползвала по-големшките за секс, средния за официални случаи, по-незабележимите на работа, в бирарията, из парка и т.н., като искам опция и съвсем да ги свалям, за да ходя да тичам сутрин.

# 58
  • Мнения: 1 288
преди да родя си ги харесвах. но сега след това усилено дърпане и млекопроизводство през последните месеци, искам нови или поне да ми върнат старите  Cry

# 59
  • Мнения: 361
за по-големи да  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт